Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul a declarat că vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
2
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
6
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
E normal. O confruntare cu Halep nu e un un duel sportiv. Halep cred ca se crede un gladiator în luptă pe viață și pe moarte. Un meci cu Halep te dărâmă psihic.
Foarte deontologic ce faceți voi aici. Respectați intimitatea omului, nu s-a ascuns ca să veniți voi* să îi faceți poză pe ascuns. Știu că nu gsp a fost acolo, dar prin promovarea știrilor de genul acesta e ca și cum ați fi fost voi.
Vai tu! Plinge *** Goofy! Pai si eu cum mai rideam altfel?!????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Multa presiune pe ea la varsta asta. “Noua Serena”. Numai ca Serena a avut primul titlu major înainte de a împlini 18 ani, iar Coco a trecut de varsta asta și pare destul de departe de asemenea performanța. Probabil, deci, ca se așteaptă prea mult de la ea, de aici astfel de răbufniri. Cred ca ceva asemanator a pățit, la vremea ei, Sloane Stephens, care era și ea “noua Serena” la un moment dat. Vedem ce va mai urma. Pana una-alta, cea care pare cea mai aproape de a fi noua Serena e Iga Swiatek, nu Coco Gauff.
Care ar fi partea incredibilă în postarea asta?
Sportul ar fi mai frumos fara ziaristii buni numai de can can, barfe, rautati.
Mi se pare groaznic ca presa sa vaneze astfel de lucruri. Un sportiv e om si are nevoie si de putina intimitate. S -o urmaresti prin cotloane ca s -o fotografiezi cum plange e de a dreptul gretos!
Si ce ati fi vrut sa faca , sa cante Lamabada ?
La ***, reglarea emotionala e ceva incredibil, in timp ce reprimarea emotiilor ceva firesc. Csf, ncsf
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo parca am scris eu asta. Și noi plângem din cauza articolelor de doi lei pe care le scriu,, ziariști,,... Și nu ne vede nimeni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.