Alte știri din fotbal
Primul rival care „i-a urat de bine” lui Mirel Rădoi după revenirea la FCSB: „Îi doresc să nu aibă succes”
0
Fostul internațional a tras concluzia după ce Mirel Rădoi a semnat „pe o sumă modică” cu FCSB: „E clar că nu poate sta fără”
0
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
7
Știri din fotbal internațional
Igor Tudor, fără reacție după 4 eșecuri din tot atâtea meciuri pe banca lui Tottenham: „Nu e treaba mea să explic”
0
Spectacol total și mari surprize în Liga Campionilor! DEZASTRU pentru echipa lui Drăgușin + Bayern, SET în Italia
2
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
0
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
Cum arată noua pista de 3,5 km de la baza Kogălniceanu unde americanii vor ...
Libertatea
Pai fa-te om de stiinta. Ce mai stai? Sau inca mai ai de exersat la gandirea critica? Uite niste teme pt savantitatea dvs. Cat se testeaza in Oz? Cat la noi? Ce rate de pozitivare sunt? Ai vreo estimare de real infectati? (Adica aia care se testeaza acasa cu rapide si nu se declara la dsp). In ce stadiu al valului e Oz si in ce stadiu noi? Care e populatia reala din Romania? 12 mil 14 16? Rezolva temele astea scolarica si apoi vino la tabla sa ne prezinti rezolvarea. E plina tara de doctori docenti. Stim noi de unde vi se trage.
Se *** doi ani in capul tau.... de cand serul “ezperimental” e pe piata! Inca nu s-au implinit doi ani de cand OMS, la presiunea guvernelor a declarat “pandemie”! Si-apoi, oare de ce ar trebui sa urmam sfatul unuia ca tine? Doar pentru ca tu te-ai “vaccinat”?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
et voila! ai inteles tot. :) atat timp cat te opui curentului general generat de toate guvernele care incearca fara folos sa opreasca pandemia, esti catalogat drept recalcitrant, infractor, antivaxx, si asa mai departe. traim intr-o distopie reala de la aparitia acestor vaccinuri. orice parere impotriva nu este luata in calcul oricate argumente ai aduce. si cum poti sa aduci argumente mai bune decat echipele de virusologi si imunobiologi care lucreaza la descoperirea vaccinurilor? :) nici parerile stiintificilor care sunt mai sceptici nu sunt luate in calcul, pentru ca trebuie sa adoptam vaccinurile in totalitate, desi stiinta nu asa lucreaza. intotdeauna au fost opinii pro si contra. asa s-au nascut toate inovatiile in stiinta. chestia asta s-a uitat in momentul de fata, tot ce conteaza este daca esti pro vaccin. toti cei contra sunt la groapa de gunoi iar celor multi li se inoculeaza ca cei care sunt contra sunt periculosi. iar instinctul de conservare lucreaza cum nu se poate mai bine.
Sa ne înțelegem. Ieri Australia 64 mii infectați. Tara supervaccinati. România 19 mii super record dar nevaccinati romanii. Și stați nu săriți populația Australiei 25 milioane. A înmuiat vaccinul virusul ce sa zic cum spunea cineva mai sus.
Probabil avea vaccinul, ca a venit nu înseamnă că a intrat direct în contact cu oamenii. Virusul încet cu încet va fi mai slab, vaccinul îl va înmuia. Știți care este marea dilemă. Sunt mulți oameni care la o durere de cap își baga pastile pe gât, dar acest vaccin nu-l ia ca nu este sigur? Dar pastilele care le luați sunt sigure ca iasă ca ciupercile.. Se vaccinează medici, și ne miram când auzim ca se poartă urât cu pacienți. Pai da te porți, tu încerci să-ți fie mai bine în viață, și vin proști care își imaginează situația SF, dar au pretenții. Se mai poarta asa ca au și ei acasă copii părinți pe care nu vor să-i îmbolnăvească. R TREBUI să treceți mai departe. Deja se fac 2 ani decand vaccinul este pe piață
Ce spune rocky5 e perfect logic, se refera la principii. Se pare ca tu esti acela care are probleme de comprehensiune, pe langa cele (evidente) cu limba romana.
Nu. Nu ai inteles nimic.. Dar nu ma mira, inteligenta nu va e caracterizeaza.
Deci legea cangurilor este că poți întra în țară infectat și să aduci boala! Mai mult îi deranjează că nu ești înțepat cu serul care nu te apară de virus! Asa n-ai voie să intri, chiar dacă ești sănătos! Noaptea minții!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.