Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat 6 jucători-cheie în lotul naționalei României
0
„Un spectacol bizar” » Reacție vehementă din partea unei naționale europene după tragerea la sorți a CM 2026: „FIFA ar trebui să se concentreze pe fotbal”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Mai pe sleau, Darren a invatat-o pe Halep un singur lucru, sa urle. Pana la Darren avea doar acea conditie fizica fabuloasa, nu castigase vreun mare slem dar nici nu urla. E adevarat ca tipetele de pe terenul de tenis inseamna implicare, intimidarea adversarului, dar urletele si grimasele Simonei sunt penibile. Asa insa a castigat un mare slem. Nu cu vreo virtuozitate in tenis pentru ca asa ceva nu are. Zic UN mare slem si nu DOUA, pentru ca cel de-al doilea nu l-a castigat, pur si simplu i l-a facut cadou Serena. Ma rog, nu chiar cadou ...tenisum de mult nu mai este sportul alb.
Sa vede ca nu ai facut sport niciodata si nu cred ca ai depasit 10 km de la locuinta ta.
Poate cititi Interviul cu Judy, fostă jucătoare și antrenoare de tenis, mama fraților Andy și Jamie Murray.La orice varsta se poate invata ce trebuie scris despre cea mai mare tenismena a Romaniei si una din cele mai mari din lume. ”Fizic era fabuloasă, îi lipsea doar convingerea că poate câștiga un Grand Slam” – Cum ați descrie-o pe Simona? „O iubesc pe Halep! Nu a schimbat-o celebritatea. Știu sacrificiile familiei, parcă mă văd pe mine și pe băieți”. Interviu cu Judy, fostă jucătoare și antrenoare de tenis, mama fraților Andy și Jamie Murray Citeşte întreaga ştire: „O iubesc pe Halep! Nu a schimbat-o celebritatea. Știu sacrificiile familiei, parcă mă văd pe mine și pe băieți”. Interviu cu Judy, fostă jucătoare și antrenoare de tenis, mama fraților Andy și Jamie Murray,,
Stiti ce are Simona în plus si-i prisoseste? Sfaturile fade si pre(ten)tioase ale CTP-ului. Chiar ca nu are nevoie de ele.
FALS tratat de ... tenismana. CTP crede c-a descoperit 'taina' legaturii dintre Simona si Cahill. Va dau 2-3 exemple de sportivi fara de Cahill: Nastase, Nadia, Pataichin. Mai vreti?...
Mai mai. Dar important a mai ajuns tenisul feminin. Un sport fara lideri adevarati, in care numarul unu mondial, cine o fi el, poate pierde oricand la numarul 120 mondial cine o fi el. A gasit si Digi ce sa televizeze, in lumea sportului de dincolo nu mai intereseaza pe nimeni aceasta competitie. In orice tara din vest, un om normal de pe strada habar nu are ce jucatoare mai bat mingea la ora actuala in tenisul de camp. Si nu ma refer la jucatoarea Simona Halep
Willander, care mai niciodata nu nimereste pronosticurile pe care le face.
cit priveste si activitatile de turnator au fost scoase in evidenta de catre cnsas. cindva in slujba lui dumitru tinu omul rusilor si cu darie novaceanu alt comunist ordinar batute pentru ziarul adevarul au la baza actiunile fara menajamente ale fostilor turnatori. in rest tara este in colaps. sa mai amintesc ca doar naivii incep o revolutie si este continuata de intriganti ca folosul sa il aiba profitorii. multi dintre astia ar fi trebuit arestati sau scosi din viata publica asa cumcerea proclamatia de la timisoara. dar cei care au dorit-o au plecat din tara din liniste si pace acestor turnatori care fac ce vor muschii lor. si fac bine. datorii peste 100 de miliarde , inchisori nu cu banii luati iesind si mai bogati de acolo ferindu-se doar de ziua de 25 decembrie cind au facut crima in zi sfinta. nea nicu a murit degeaba si o spun eu care mi-a luat cetatenia romana . altii sufera pe bune au copii morti si facaturile de maruta de capatos , brancu si teo sint in fieste totale pe bani multi multi. insa pazea ca doar vedeti ce s-a intimplat cu copilul lui gino iorgulescu si el un mafiot de mafioti. divinitate nu va ierta. ce intensitate a avut cutremurul de saptamina trecuta?
eu am scris imediat dupa facatura aia de neam prostesc cu arena nationala dar nu sint ctpopescu. si ar fi fost bine sa fie mentionat pentru ca sint multi romani de bun simt care au vazut in acea fiesta si prima oara cu cetateanul de onoare si a doua oara ca un capital politic pentru titi ionescu si ai lui din psd. o porcarie si asta daca nu vezi un patzichin si alti mari sportivi incluzind-o pe nadia care nu au beneficiat de asa ceva. vadit fortat pentru a cistiga niste voturi si a apare in fata facatura cu macelurile de la balcic si afisaz cu laurette. astea au spus totul despre omul care a furat colectia de arme a lui maurer cel ce ii dadea liceul in 4 luni acestui homuncul miliardar dar nu toti banii sint ai lui pentru ca de ar face asa ceva nu ar mai exista. si ceausescu i-a dat mina libera fiind turnator la secu cu numele de titi ionescu avind si univoforma acest om fara educatie pus in fata sa faca bani si a face jorucurile germaniei al carei cetatean este.. si-a scos toate probele din dosarul fiului sau implicat cu cocaina... altfel si-ar fi luat jucariile si ar fi plecat lasind mii de oameni fara job. imi este sila. el crede ca face ceva pentru tara si cind colo darima fabrica de tractoare brasov pentru a construi vile de lux. aceste nemernicii ar trebui redate tot asa ca la banii lui sa primeasca de la petre roman vila de protocol din fondul rapps pentru o chirie modica. asta este tara... ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Omul asta CTP, *** , ori nu a avut niciodata un sistem de valori bine definit. Inclin sa cred varianta a doua. Vine cu tot felul de declaratii care nu au absolut nici o baza. Oamenii destepti, cum a fost el vazut pentru lung timp, atunci cind ajung la virsta lui, au substanta . Inclin sa cred ca si el a fost doar un "epigon" , forma fara fond. . Si cu tristete fac aceasta constatare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.