Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Poate pentru ca unele au pierdut turnee din cauza unei dopate.
Ceilalti si celelalte nu prea comenteaza deoarece unii dintre ei sunt in aceeasi situatie...o parere gresit exprimata poate extinde controlul...asa ca de ce sa riste
Chiar daca acest medicament nu a fost interzis pana la 1 ianuarie 2016,nu inseamna ca celelalte jucatoare l-au folosit. Nu se stia de unde are atata forta si rezistenta. Celelalte fete ar trebui sa-i ceara daune, nu sa le fie mila de ea.Trisoarea !
Stiu ca nu ar trebui sa gandesc astfel cand vad asemenea nick-uri, dar, de data aceasta, nu ma pot abtine, pentru ca dovedesti ca esti total pe langa:))). Te rog, comenteaza despre fotbal. Nu prea ai ce cauta aici. Si asta in primul rand pentru ca nu stii ca acest CHRIS EVERT, este, de fapt, o aceasta :)))). Restul, ca Sharapova n-a fost in primele 10 jucatoare :))))), nici n-are sens sa mai comentez. So, stai jos. Pentru azi ai nota minus minus 2.
Navratilova , C.Evert , S.Williams sunt nume care au dreptul sa vorbeasca si mai ales sa nu jigneasca , nu un neica nimeni ca tine si frustrat pe deasupra ...
dar nu vei vrea si tu acuma ca in locul cracilor lungi si a parului blond marca sarapova sa fie premiata una cu inaltimea cat 2 ghiozdane . plina de cosuri . care ***l . promovata si ajutata la greu de tiriak atata timp cat amundoi foloseau .. trocul .. . uratya in dra. ci . e adevarat nu prea urla dar se cam trage de par singura si se ia la pumni pe teren . cand si cand mai se arde singura cu pumnul in cap ca sa nu mai zic ce pateste raketa din mana ei . pt ce sa premiezi asa ceva ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cum ziceam .. mult zgomot pt nimic .. daca nu erai asa de subiectiv si nu-ti aratai frustrarile si nemplinirile marca halep la cum scrii pe aici se mai gasea cate unul sa-ti dea dreptate . desigur din aceiasi divizie cu tine . pana una alta halep ramane o nulitate in tenis . daca itf ar descoperi ca halep s-a dopat nu ar face public . pt ca halep este cantitate neglijabila . iar eu as urla din toti plamanii sa-i retraga titlurile , numai ca la o secunda distanta mi-as da seama ca urlu in zadar : LUI HALEP CHIAR NU ARE CE SA-I RETRAGA .:)))) bine ca s-a facut o mare descoperire . s-a aflat de ce si-a luat halep 6 terenuri in cap consecutive de la sarapova . :))))
Chris Evert asta nu stie ca in ziua de azi tenisul inseamna 90% PR, 5% talent si 5% munca probabil. Iar Dopadova are un PR foarte puternic. Adica de foarte, foarte, foarte multe milioane de dolari pe an. In anii trecuti aceasta rusoaica (injurata cu sarg la ea acasa pentru ca e 'americana') nu a fost nici macar in primele 10 si cu toate astea avea contracte de publicitate asemanatoare cu Serena (care e de ani de zile nr.1). Oare de ce? Asta ar trebui sa se intrebe acest Chris Evert...De ce se premiaza urletele, cracii lungi si parul blond in loc de performanta sportiva adevarata.
De ce tace toata lumea?? Simplu... ai raspunsul chiar in articol: "Maria Şarapova s-a izolat întotdeauna de restul lumii tenisului. A făcut cunoscut acest lucru, că nu poate fi prietenă cu alte jucătoare". In conditiile astea...de ca sa ii iei apararea?
...Tac,pentru că majoritatea folosesc "substanțe la limita regulamentului"!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.