Alte știri din fotbal
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Ciprian Deac, la prima apariție în noul rol: „Am avut emoții! Vreau să învăț multe de la el”
0
Ionel Dănciulescu, marcaj la Andrei Nicolescu și un mesaj dur în plin mercato: „Nu a câștigat absolut nimic!”
1
Cel mai ghinionist club la tragerea la sorți pentru sezonul 2026/2027: „E bine că le jucăm acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Se mai închide o poartă pentru Radu Drăgușin! » Și-au luat fundaș pe jumătate din banii ceruți de Tottenham
0
S-a retras de la națională a doua zi după meciul în care a gafat la Campionatul Mondial
0
Cristiano Ronaldo putea ajunge la un club uriaș din Europa: „A fost la un pas”
0
Ionuț Lupescu face o comparație din care naționala României iese rău: „Nici acolo nu eram în primele 10 echipe!”
3
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
11
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Doi părinți din Vașcău au ales homeschooling-ul și riscă închisoarea pentru ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Ce i-a gătit bunica româncă de 94 de ani unui influencer din Canada, pe ...
Libertatea
ce meci de infarct mah? aia au avut tot meciul in mana. ce sa faci cu florin "supraponderalul" mergea si horia "amatorul" tecau. doi incepatori. penibili
unde p.lm ati vazut voi meci de infarct ?? francezii nici nu s-au fortat cu toate rateurile de la noi , la noi totul tine de impresari in sport nu se pune accent pe valoare , dk cineva are valoare merge afara ca sa poata sa faca ceva , vezi exemplul fetelor , la noi totul este pe pile si pe cunostinte , infarctu peezdii :))) la 3-0 ce infarct mai este??? poate mai bine nu am mai participa decat sa ne umilim asa , pavel nu poate sa joace pana la 80 de ani :)))
il stiu pe frati-tu mihai paul. un jegos cu pile
sunt perfect de acord ca si ai nostrii pot, bineinteles si cu ceva noroc, turnee tari si mult tupeu-vezi djokovici. mie unul mie sila vazand ca acest djokovici loveste reverul cu doua maini. la valoarea lui ar trebui sa stie sa loveasca cu una mana. mai ales sa sarbii au si ceva tehnica. reverul cu una mana iti da posibilitatea sa scimbi directia de lovire, pentru cei tehnici, ma refer.maciucarii americani ,insa,confunda racheta cu bata de basse-ball, lovind cu doua maini
cum sarbii s-au ridicat asa sus pot si ai nostrii cu conditia ca sa fie sustinuti financiar si obligati sa joace in turnee tari. bineinteles daca nu va mai apare un fel de nastase care sa joace reverul cu o mana-adica tenis adevarat, atunci singura sansa este sa apara un luptator robot care sa greseasca foarte putin. din pacate in ziua de azi nu se mai joaca tenis, se joaca un fel de basse-ball.in afara de federer si acest richard gasquet, liubicici si partial blake,restul au stricat tenisul jucand pe gresala adversarului. bineinteles scoala lui boletieri este de vina ceea ce se vede mai ales la fete...numai bine
imi doresc o echipa puternica de cupa davis,dar nu apare nicio stea pe filamentul tenisului romanesc.in afara de adrei mi-e teama ca nu avem jucatori de valoare internationala...........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.