Știri din fotbal internațional
Brazilia - Maroc, primul șoc al Mondialului, a avut două reprize total diferite: „De ce îți e frică, de aia nu scapi!”
0
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
valoare are clar. ii trebuie si constanta si un mental de campioana. cu Kiki Bertens s-a relaxat si a costat-o..si nu e ca si cum olandeza era vreo mare jucatoare a tennisului mondial. Daca te relaxezi si in minte ta meciul e jucat inainte sa se termine nu mai conteaza ce adversar ai in fata...poate sa fie Kiki Bertens sau anorexica aia de la Wimbledon sau orice jucatoare de top 100. Lupta Simonei e in primul rand cu ea insasi.
Dupa 2 saptamani obositoare nu avea ce cauta la New Haven in saptamana ce precede startul US Open. Sper sa fie fata desteapta si sa nu joace mai mult de 2 - 3 tururi in Connecticut.
senzorule esti tare ...la facut de copii sigur ..si asta pentru acolo trebuie folosit celalalt cap . Daca tu ai facut dreptul ...vai de mama noastra !
Pai ce conteaza Simona ? Eu muncesc cinstit si am 5 copi si am terminat si dreptu prin forte propri dar nu m-a angajaza nimeni advocat ca nam pile ca alti.Simona nu e chear asa breaza nu e m-ai breaza ca mine s-au ca oameni munci.
Mai lasati-o *** pe *** asta, daca si la infringere o laudati atit...!!!!! Nu vedeti, ca daca nu-i aranjaza *** meciul, pierde...o mai si dopeaza acum, sa nu pateasca ca fotbalistii de la dinamo (FCDB)...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.