Alte știri din fotbal
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
2
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
0
Declarație curajoasă la FCSB: „Sper să ajung și mai sus decât a fost Mirel Rădoi”
0
Pițurcă pariază pe următorul star al naționalei României: „Are calitățile unui mare jucător”
0
Știri din fotbal internațional
Marele Fabio Capello demolează fotbalul italian: „Este doliu. Trăim o tragedie și aici nu demisionează nimeni!”
0
Haos în Kosovo după ratarea Mondialului! Jucătorul-cheie, acuzat că a VÂNDUT meciul Turciei
1
Ce se va întâmpla cu Radu Drăgușin după venirea lui De Zerbi: „Pune accent pe siguranța posesiei și progresie”
0
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Bineinteles ca nu e eroina, si ca scopul principal al reclamei nu e sa o evidentieze pe Simona, este sa se vada insemnele Nike pe echipamentul castigatoarel la Wimbledon, dar noi chiar nu putem sa ne bucuram de faptul ca aceasta castigatoare care apare acolo e din Romania ?
Majoritatea esti tu? Sau ai comandat sondaje de opinie si noi nu stim ?
Hai lăsați...pe majoritatea ne lasa rece....
N-are cum sa fie o eroina, Este probabil (si este!) o mandrie pentru multi dintre romani. Atat. Ghilimelele nu evita fondul problemei.
Ecaterina Teodoroiu a luptat pentru tara, iar halepa lupta pentru bani, o lacoma si are talentul de a minti .
Na poftim...Ai scos un ***. Tot o eroinā. Ar trebuii sa avem numai una?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca Simona Halep e eroina, atunci Ecaterina Teodoroiu ce o mai fi?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.