Alte știri din fotbal
Bancu i-a luat apărarea colegului de la Craiova: „Nu putem da vina pe el. Vreau să-l încurajez”
0
În lacrimi după Craiova - CFR » Care este motivul
0
Daniel Pancu a intrat în direct și a anunțat obiectivele la CFR Cluj: „Asta trebuie să facem” » Ce urmează la echipă
0
Tudor Băluță, singurul care l-a învins pe Hindrich astăzi: „Păcat, am dominat de la început la final”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, meci perfect împotriva lui Real Madrid! » I-a încântat pe spanioli: „Colegii îl scot pe brațe”
0
Nebunie în Real Madrid - Celta Vigo » Cu Ionuț Radu titular pentru oaspeți, „galacticii” pierd pe Bernabeu
3
Napoli - Juventus 2-1 » Campioana Italiei revine pe prima poziție în Serie A!
0
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Traian Băsescu, despre rezultatul alegerilor din Capitală: „Sloganul «marș, ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
Hopa ! Cred si sper pedeoparte ca ai gresit persoana careia i-ai dat replica, altfel nu vad sensul la ce ai scris referitor la ce am zis .
Depinde cu ce definitii operezi. Eu spun ca New Haven e un turneu mic in categoria Premier. Sunt trei tipuri de paliere in categoria Premier iar New Haven face parte din palierul de jos, iar in cadrul palierului de jos, nu e printre cele mai ofertante. Asta se vede din premii si din nr. de puncte WTA puse in joc. Vezi cate jucatoare top 10 s-au prezentat anul trecut la New Haven. Iti zic eu: ZERO.
Andrei, turneul de la New Haven este Premier.In tenis turnee mici sunt itf si International.
Prostache,Halep nici nu arata ca un culturist.Precis nu le- ai vazut pe altele cum arata.Ea a fost testata de7 ori anul asta.Multa ura ai in sufletul tau gol.
New Haven e "turneu mare"?
Halep joaca la putine turnee pe an.Sunt 55 turnee wta anual.Ea participa cam la 22- 23 turnee pe an.Unele participa si la 40.Halep participa la turneele mari dinainte de gs .Intre Wimbledon si US-Open sunt 6 turnee, ea participa la 3.
Da-ne un cont curent, sa te ajutam...Stiu ca nebunia n-are leac, dar poate o sa te simti mai bine *** Mi-e mila de tine, fara bani, fara minte, fara casa...***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vorbesti prostii.....atat turneul de la Montreal, cat si acesta de la Cincinnati, sunt de categoria Premier 5 si se acorda castigatoarei 900 de puncte in clasamentul Wta !! Urmatorul, de la New Haven, este mai slabut si se acorda castigatoarei numai 470 de puncte !!
Declaratii destul de tampitele in care se contrazice singura de la o fraza la alta. Nu vrea turnee multe ca sa fie proaspata insa isi ia trei turnee cap la cap inainte de US Open. Nu ii place sa fie obosita insa joaca mai bine cand e epuizata. Unde e logica in toate astea? Am mai spus-o, ca nr.1 incontestabil Simona trebuie sa isi slefuiasca discursul, sa mai taie din declaratiile sablon stereotipe de tipul "ma simt ca acasa pe arena asta" si sa arate mai multa inteligenta si charisma in discutii si interviuri. Lumea te tine minte si pt asta, mai ales ca sore lauda ei nu e genul care se dezbraca prin Sports Illustrated ca sa ii creasca popularitatea.
La ultimul s-a inscris pentru ca nu avea de unde sa stie ce rezultate va avea la primele doua. Dar stai linistit , ca ori se retrage ori pierde in primul tur pentru ca nefiind turneu de tip Premier sau Premier Mandatory pentru ea nu conteaza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.