Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Fanii din Botoșani au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului! + ironie și în vestiar, imediat după meci
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Reactie de neam prost.Invidia ,rautatea , lipsa de maniere ,badarania il manca pe Nastase ca de altfel pe multi romani. De aceea castiga americanii ,pentru ca se dopeaza. Asua or fi fost si Jimmy Connors ,Stan Smith ,John McEnroe, Pete Sampras, Cris Evert, Billie Jean King , si atatia si atatia. Daca nu se "opau " ei ,castigau romanii toate turneele. Nesimtire fara limite de la un sportiv-golan. Cand juca tenis ,Nastase era un recordman al amenzilor incasate. Romanii l-au facut general. Cati generali tenismani are armata americana ? Niciunul ? Nu se poate. *** cu grad de general.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum arata domnule Nastase?? Arata ca o sportiva cu un fizic perfect pentru tenis.Se vad si rezultatele,care chiar pe d-voastra va face invidios. Este una dintre cele mai mari tenismene a lumii,cu un palmares impresionant,cu un fizic puternic,echilibru psihic si tehnica desevarsita !!!Rari gasesti asemenea sportive ! Sa fiim corecti,si sa respectam atat pe ea cat si pe Sharapova,care la fel este o tenismena extraordinara !! Ambele jucatoare au fost si sint mult peste nivelul tuturor tenismenilor romani,poate chiar la un loc !!
Foarte bine, să-l dea în judecată ! Acolo, Ilie Năstase ar avea ocazia să ceară un test anti-dopping pentru a se apăra, acesta va fi obligatoriu şi vei afla şi tu că are dreptate...De ce te bagi în seamă dacă nu te pricepi ?
poti sa spui ce vrei, dar are dreptate omul aici, e plin sportul de performanta de dopati
Sper ca presa internationala sa se sesizeze si din ilie nastase sa devina ilie de la scularie. Serena il va da in judecata si fecesebistul general va ajunge sarac lipit pamantului si isi va hrani cele 7 neveste si cei "N" progenituri cu fasole si mamaliga!
Tot sportul mondial este o competitie a substantelor chimice dopante. Cine descopera o substanta mai buna domina o perioada sportul mondial. Din pacate nu mai poti sa-ti duci copilul la sport de frica sa nu moara pe teren din cauza substantelor dopante! Nu se spune adevarul deoarece sunt foarte multi bani rulati in fenomenul sport la nivel mondial: fotbal, ciclism, atletism, tenis de camp, handbal, etc.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar tu de ce nu te-ai dopat măi Ilie, să ajungi un Seren dintr-un colhoz uitat de lume, unde cinci mii de femei au rămas gravide în același an printr-un simplu exercițiu de adorație:)) Vezi dacă nu te-ai născut în RDG-UL lui Honecker ca și partenerul de dublu?
Si a noastra a pierdut medalia la gimnastica pt un nurofen.Rusine America!
Este ca terminat or 5
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.