Alte știri din fotbal
Cum a fost primit Mihai Stoica la Târgoviște, după ultimele dezvăluiri de la FCSB
0
Ioan Ovidiu Sabău anunță plecări: „Nu ne ajută”
0
Marius Croitoru, nemulțumit: „O spun fără niciun fel aroganță”
0
Denis Alibec, devastat după meciul cu FC Botoșani: „E vina mea, îmi asum! Nu m-am simțit în apele mele”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană. ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cum ajung tinerii scriitori să-și publice prima carte. „Talentul nu ...
Libertatea
Ma uitam la serena si credeam ca e insarcinata iar. Baaa cata burta avea, cat e de grasa. Pacat ca Simona n.a invat ca tb doar sa alege putin ***, ca *** oboseste repede. Scurte la fileu etc etc. Orice numai ce a jucat ea nu...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce să-i facă Simona? Păi, simplu: ce i-a făcut Naomi.
Nimeni nu crede ca Serenu se misca la varsta lui asa fara miracolul "medicinei" sportive.
Bai pe bune, nu sunt fan Tiriac......ma dar are dreptate, ce mai cauta mutantul ala pe teren,pe bune! Ce sa i faca Simona la cat de firava este pe aia, ca iti este si frica sa te duci cu aia la fileu!
E mai simplu pentru austrolopitecul de corporatie sa o dea ''englezeste''.Isi pune neuronul singular mai acatarii la treaba.
Dar de ce o dai din romana in engleza,suferi de anevrism lingvistic sau ce?Of,of,ce iti e cuj ''desteptii'' astia care se cred liberi si de fapt sunt niste nimicuri in ploaie .Voi ganditi dupa cum vi se spune,nu dupa cum vreti voi.
Bravo Nasty, daca toti tac ,macar raspunde i tu.Sotul Serenei e armean si vorbeste si el sa l bage lumea in seama. Totusi,daca Serena castiga Australian Open ce va zice Tiriac ?! ce ar fi daca eu i as spune ca el e prea batran ca la 82 de ani sa mai impuste mistreti la Balc ?
Iti pute limba romana, nu? Da bine sa scrii in engleza ! Vezi ca in romana se scrie “este” sau , mai scurt, “e”, nu “ii”. Daca tot ai trecut la chestii superioare si te exprimi in alte limbi, foloseste totusi limba romana corect.
Eu zic sa gandesti inainte sa vorbesti. Daca un barbat critica o femeie inseamna sexism? Daca un alb critica un negru inseamna rasism? Nicaieri in ce a spus Tiriac nu a facut referire la sex sau rasa, de unde pana unde e sexist sau rasist?
it ist prost du te bea ti laptele soya
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.