Alte știri din fotbal
FCSB a primit oferta pentru Dennis Politic și a dat răspunsul: „S-au rugat de mine”
0
Tatăl dinamovistului care se laudă cu o colecție impresionantă de mașini a fost reținut pentru evaziune fiscală
0
Pe cine vede Edi Iordănescu favorită în lupa la titlu: „Cea mai competitivă”
0
O legendă a giuleștenilor laudă transferul lui Moruțan: „Asta ne lipsea la Rapid, de când tot spun! Dar ne mai trebuie ceva!”
0
Știri din fotbal internațional
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Cu ochii pe adversari » Darius Olaru a văzut-o pe Fenerbahce și a dat verdictul
0
Fabio Capello s-a lămurit cu Cristi Chivu: „Merge pe o linie foarte clară. Nimeni nu înțelege mai bine decât el”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
toti romanii au huiduit-o pe Lipitoarea politica Pandeloaica oriunde s-au aflat...de acasa din fata televizoarelor...din baruri...hoteluri... Daca alegerile la primarie se desfasurau in 2 tururi, cum era normal, Pandeleanca nu iesea primar in vecii vecilor, majoritatea bucurestenilor o detesta, ca si pe partidul rosu de altfel. In 2 ani ura bucurestenilor s-a amplificat pentru ca e incapabila si flasca sa faca ceva ,inafara de biruri si sa isi hraneasca armata de *** care iau salarii nesimtite..Acum vrea sa faca 10 LEI ora de parcare de parca e orasul ***. Intrebarea este, cum scapam de Partidul de sclavi rosii , cum evitam aceasta noua dictatura rosie care se prefigureaza? In mintea lor bolnava tara e a lor, fac ce vor ei, ne mint cum vor, iar cu trecerea timpului o lasa mostenire beizadelelor obraznice pe care le cresc cum le cresc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stimabililor, Romania este la ora actuala singura tara de pe planeta unde oamenii au decazut in ultimul hal, ultimul stadiu al degradarii umane!!.. Stiti ca nu sunt nici fan al marxistilor lui Dragnea, nici al neo-marxistilor plangaciosi si mai mereu "high" ai lui Chirila!.. Dar.. nicaieri, nicaieri pe lumea asta nu mai exista vreo tara unde primarul capitalei sa nu poata decora un mare sportiv al acelei tari, fara ca o gloata de ciraci de-ai evreului genial Soros sa huiduie si sa injure in ultimul hal! Rusine celor care au huiduit! Meritati sa va desenati stropi de scuipati pe steagul national, ca asta va reprezinta..!
O "lipitoare" din Moldova crescuta la trustul de presa al unui infractor dovedit si incarcerat, nu poate fi un "Caracter",asa ca nu te voi suferi niciodata Gabi Firea ! Apropo's,cum ramane cu gratuitatea la RATB,un punct din programul de campanie electorala,deja au trecut 2 ani ????? Acest punct din campania electorala nepunctat, dovedeste faptul ca este o mincinoasa,pe deasupra a mai angajat 300 de controlori la RATB !!!! Gresesc cumva,dragi sustinatori ai cititoarei de promter de la stirile A1 ????
Mare dreptate ai ...din pacate.Astia suntem la momentul actual
Slugile pesediste sar ca arse ca a indraznit careva sa umbreasca show-ul megalomanei Firea. Daca era si Dragnea acolo, gaseau ei scuze si justificari si pentru asta: ca reprezinta majoritatea parlamentara, ca este seful PSD, ca e de fapt Romania insasi samd.
Halep este de vina.A cucerit prea devreme trofeul.Trebuia sa astepte sa pice PSD de la conducere si sa vina opozitia actuala la putere.In acest fel factorul politic nu i-ar mai fi umbrit Simonei realizarea.Halerp a gresit grav!
Chirica e ofiter SRI, ce putea sa declare?..
vezi bah, sluga pesedista, cum arata judetul Telemorman după anii de jecmanire dragneaista! cel mai sarac judet din țara, dar indeajuns de bogat ca să-l improprietareasca pe Dinți-Maro cu o insula și cu câțiva km de Dunare, spre o binemeritata la dolce vita... asa, din avutul obștesc, ca doar teleormanenii sunt cu dare de mâna, nu? noroc cu trompete pline de bale, ca tine sa ne mai desteptam naibii, ca vine Sörös și ne *** pe toți.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PROSTOVANE, DE CE DISTORSIONEZI? Sunteti niste terchea- berchea, cu pretentii de „telectuali”, vai si amar de voi ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** la alta poarta! Ati impartit tara ca sa o jecmaniti si postati in justitiari, RUSINEEE!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.