Alte știri din fotbal
CFR Cluj va afla joi dacă instanța va aproba cererea de intrare în insolvență
0
El e urmașul lui Șut și Lixandru! » FCSB are un nou lider la mijlocul terenului
0
Marius Șumudică, la 4 zile după prezentarea la CFR Cluj: „E foarte greu să continui în astfel de condiții”
1
Raul Rusescu a fost pe „Arc”, la FCSB - FC Botoșani, și a „tunat” la GSP Live: „Deplorabil!”
0
Știri din fotbal internațional
3 meciuri astăzi în play-off-ul UCL » Superduel Fenerbahce - Lyon + Răzvan Marin în acțiune
0
„Revoltă ucraineană” la echipă! Convocat la meci, a refuzat să se schimbe și a mers în tribună
0
Cristi Chivu își păstrează „perla”: datele contractului, dezvăluite de italieni
0
Două meciuri de câte 60 de minute? 3 reprize de câte 45 de minute? De ce cluburile joacă tot mai des meciuri amicale neobișnuite: „Există un calcul în spate”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Trupele „TikTok” ale lui Kadîrov ascund un secret: De ce refuză cecenii să ...
Libertatea
Nole sa joace in Serbia ,daca nu vrea sa se vaccineze ! Sau in Monaco ,caci acolo plateste impozit ! Mare 《 patriot》sarb !In Suedia daca iti faci rezidenta in alta tara ( pentru à plati un impozit mai mic ) iti pierzi cetatenia !
Cîtă ipocrizie si nesimțire în Tiriac! Credeam cã este un om curajos si drept! Djokovic este un mare sportiv un enorm campion, si un om curajos si plin de demnitate ! Djokovic este stäpîn pe corpul si persoana lui ça dealtfel oricare ființã pe care a creato Dumnezeu, nimeni nu are dreptul de a impune dau obliga impotriva voinței de a te injecta cu un produis dubios !
Exact! Dintre vaccinații pe care ii cunosc (nu mulți, ce-i drept), cel puțin deocamdată sunt OK, dar sa zicem Doamne Ferește!
Ce spune dl Țiriac mi se pare de o ipocrizie crasa!Cum adică Nole dacă nu vrei sa riște sa se vaccineze pt el sa o facă pt cei din jur? Dacă nu ai încredere și te temi pt sănătatea ta nu te vaccinezi.Eu unul știu persoana care după vaccin a făcut avc și e vai de el.la doar 40 de ani.In plus dl Țiriac oare ce face pt cei din jur? Le arata cum.isi etalează miliardele cumpărând zeci de mașini sau având vreo 2 3 avioane personale , partide de vânătoare de mistreți etc.Nole a demonstrat ca e cel mai bun din lume pe iarba și pe hard și ca poate fi foarte bun și pe zgura.La 21 de grand salamuri nu mai are nimic de demonstrat și nu nu e corect sa nu îl.primeasca în state unde au sute de milioane de oameni care nu s au vaccinat oricum.Este doar un pumn pus în gura celor care refuza sa se supună .Felicitări lui Nole ca trece peste ispita de a fi cel.mai mare din toate timpurile pt ca el.este cel.mai mare și își susține convingerile avute de la bun început.
Ne-a salvat!? Pai din familie și cunoscuți doar câțiva s-au vaccinat, de trecut prin CoViD am trecut însă cu toții, eu chiar de 2 ori, și după cum vezi sunt bine merci, la fel și ceilalți. Așa-i însă ca acum te trece câte un fior rece pe șira spinării când citești sau vezi la TV despre “sindromul morții subite”, cheaguri de sânge, sistem imunitar compromis și alte din astea atribuite vaccinului!? Ei bine, Nole a ales sa nu aibă genul asta de emoții … :-)))
Pandemia a fost si este o mare minciuna si acest mos ramolit a ajuns sa abereze pentru ca presa se uita in gura lui. Bravo Djokovici si mare pacat ca restul si-au vandut demnitatea pe bani si el e singurul care nu se vinde pe bani.
Daca tiriac ar fi imparatul lumii...sau al europei....nadal ar fi printul europei. Chiar trebuie sa promovati atatea prostii.
Sa ne explice tiriac ,de ce la paris a avut voie ,la wimblendon a avut voie, dar la n.y. nu. La felul cum a jucat tiriac tenis este normal sa ii placa muncitorul ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Greșit. Asta e pur și simplu interpretarea ta, și nicidecum ce a zis CDC. Endemie poate în Octombrie. Vaccinul ne-a salvat. Nu există dubii în această privință. Citește aici și nu mai interpreta aiurea: https://abcnews.go.com/Politics/cdc-director-acknowledges-mistakes-staff-internal-message/story?id=88519682
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.