Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
1
Știri din fotbal internațional
Note GSP la PSG - Arsenal, finala Ligii Campionilor » Cine a fost „fantoma de pe Dunăre” și cine este „cel mai bun din lume”
0
El a fost ales omul finalei PSG - Arsenal
0
Imaginea zilei la Budapesta! Ce făcea Marquinhos, căpitanul lui PSG, în timp ce colegii lui declanșaseră sărbătoarea
0
Direct în istorie! Doar un antrenor are mai multe Ligi ale Campionilor decât Luis Enrique
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Procesul trebuia intentat a doua zi dupa accident. Chiar ar fi trebuit sa obtina o mare suma de bani. Avea toate motivele. Poate nici acum nu e prea tarziu.
meciul respectiv trebuia oprit. faptul ca un arbitru desemnat de WTA nu a respectat regulile si buzarnescu s-a accidentat este si normal sa existe un astfel de proces. daca tu ai avea o firma si ai obliga un angajat sa faca ceva ce el iti spune ca este periculos si se intampla ceva cu acel angajat atunci este normal sa platesti. aici este la fel. buzarnescu a cerut oprirea meciului insa nu s-a facut asta. deci? ce vrei de fapt?
Sa nu uitam ca o accidentare a tras-o in jos, altfel era top 30.
Ai 2 clone la acest articol si sincer tu esti neam prost. Din moment ce arbitrul WTA nu a oprit meciul, pe care eu l-am si vizionat, este normal! Si Bouchard a facut la fel, si tu ai fi facut la fel in firma ta daca ai fi suferit un accident din cauza lor.
Du-te la scoala, prostalaule, lasa scrisul, ca nu e de tine! A, da, la injuraturi te pricepi, ***! Ne facem de ras, ca de obicei. Si wta ar trebui sa o dea in judecata fiindca injura ca o prodancă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai ce sa faca si ea?Daca de jucat nu e in stare,barem sa se mentina in atentia publicului cu ceva!Cu sedinta foto,cu procese...
easy money !
Taci mai din gura!!!Tu ii dai banii???Romania ce neam de ***,plin de gelozie si invidie!!!Veziti de treaba fraiere!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Taci mai din gura!!!Tu ii dai banii???Romania ce neam de ***,plin de gelozie si invidie!!!Veziti de treaba fraiere!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar daca a avea circumstante imediat dupa acel nefericit moment,sa vi acum si sa incerci sa storci niste bani pentru ca tu intre timp ai uitat tenis si nu "mai produci" mai nimic,mi se pare cel putin nesimtire. D-le "Buzunarescu" chiar asa va prezentati?! Ce exemplu dati in calitate de om in toata firea,adult...?! Mihaela Buzarnescu,accepta-ti conditia si nu te face de bacanie tocmai la final de cariera,cu asa *** ! E doar o parere personala.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.