Alte știri din fotbal
Sărbătoare inedită după ce Sepsi a promovat în Superliga: „I-am chemat pe suporteri la artificii și «mititei»!” + „A fost prima oară când am luat calmante”
0
Csikszereda a încheiat campionatul cu o victorie în fața lui FC Botoșani
1
Ovidiu Burcă, după ce a bifat o nouă promovare: „Infernal, erau împietriți! Sepsi merită în elita fotbalului românesc”
0
Mircea Rednic a numit favorita la titlu: „L-ar lua pe merit! Ca antrenor, îmi dă o stare de siguranță”
0
Știri din fotbal internațional
Ianis Hagi, înfrângere cu echipa deja retrogradată din Turcia
0
Prima femeie-antrenor dintr-un campionat de top a încheiat aventura cu încă o victorie categorică
0
Gaziantep - Bașakșehir, meci dificil pentru Mirel Rădoi în Turcia: oaspeții s-au distanțat
2
Semenyo aduce Cupa Angliei pe Etihad » Manchester City o învinge pe Chelsea în finala de pe Wembley
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Ce este iBon, aplicația prin care românii pot primi recompense. ANAF o ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Mi se pare normal sa fim egali. Suntem platiti egali, de ce ar trebui unii sa munceasca mai mult si altii nu, in acelasi sport ? Eu as propune, mai degraba, sa se joace si la femei si la barbati doar 3 seturi, sa iasa regula de 5 seturi si evident sa fie platita toata lumea la fel si dupa aceasta schimbare. Ar face meciurile mai dinamice, asa cum este la fete, unde sunt de multe ori rezultate neasteptate.
Tsitsipas are dreptate daca e vorba de bani. Daca meciul e mai lung televiziunile au un produs mai mare. Pe langa calitate conteaza si cantitatea. Si bineinteles daca un barbat poate atunci si o femeie este capabila fizic de asa ceva. Trebuie doar sa invete sa-si dozeze efortul. La atletism e maratonul mai scurt la femei? nu. Dar ca spectator nu as vrea sa vad meciuri de 5 seturi la feminin. Nici la barbati nu prea am rabdare sa urmaresc asa ceva (desi la ei cu cel mai bun din 3 se pot termina foarte rapid).
Osaka are dreptate...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.