Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Mai baieti GSP, reporteri ori redactori. De miercuri incoace o tineti, mereu, cu Articole incendiare, cu acelasi subiect - de Bruyne, a tipat la Guardiola, care apoi s-a retras pe banca de pe margine. Mai Baieti, redactori Sportivi GSP, doar atat ati retinut din meciul de exceptie furnizat de City, contra monstrilor sacri ai Realului? Ce presa, ce hrana de scandal furnizati mereu. Off. Sunteti slabi redactori sportivi, de cautati sa va luati salariul pe astfel de subiecte inventate. Sunteti slabi psihologi daca nu intelegeti ca la o astfel de inclestare sportiva, mentala, psihologica, sa apara astfel de surescitari nervoase. A tipat de Bruyne. Asa. Celor redactori slabi profesional, ii rog sa il invite pe Becali Ghe. ca sa-l dea afara. De Bruyne sa nu mai joace pana la final de sezon. In lumea civilizata, jucatorii, si ce jucatori, au stiinta jocului. Ei stiu mai bine decat unul de pe margine, cum trebuie sa joace. Ii felicit pe amandoi, si pe de Bruyne, ca reatie si pe Guardiola ca post-reactie. Asta inseamna TEAM.
Anumite injectii pe care le tot promova is fac efectul. Poate si karma pentru comportamentul mizerabil pe care l-a avut fata de Djokovic in Australia.
cazul halep l-a speriat pe Nadal, nu mai are vlaga
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
din pacate fix nadal a luat AO atunci. in mod normal il lua djocovici daca era lasat sa joace si acum avea djocovici 2 turnee de grand slem peste nadal,asa sunt la egalitate,dar din fericire nu pentru mult timp. nu o sa mai ia nadal niciodata un grand slem iar djocovici o sa ia cel putin inca vreo 3 sau 4. djocovici os a fie detasat cel mai bun tenismen din istoria omenirii. nu o sa mai fie egalat de nimeni niicodata.
Nadal, mare jucator, mare tehnica, imensa vointa, dar nu sunt convins daca la toate acestea au contribuit doar corpul si mintea. Poate si Pharma. Nu vreau sa vorbesc cu pacat, dar industria tenisului este o Fabrica de Bani. FIFA, paleste, prin comparatie. Tenisul caci sunt multe asociatii, este o piramida foarte profitabila. Toata admiratia pentru jucatorul Nadal, el +orice ar fi, nu-i IA, nu-i Robot, a castigat multe trofee. Este un Campion. Il critic si-l detest pentru comportamentul sau din Australia 2022. Putea fi elegant si nu a facut-o. Nadal, va purta istoria vietii sale, dupa sine si dupa ce nu va mai fi Campion. Va mai fi respectat, la fel de mult ca acum?
Dacă tu tăceai, filozof rămâneai !
Nadal, nu fi trist, macar ai salvat bunici, spre deosebire de nenorocitul ala de Djokovic. :)))
Ce bine era daca anul trecut in Australia taceai......... poate in final te ajuta si corpul
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.