Alte știri din fotbal
CFR Cluj - FC Voluntari » Face „dubla” în 4 minute, noua achiziție a ieșit la rampă
7
FCSB a anunțat prețul biletelor pentru returul cu Auda, din Letonia
1
Replica zilei! » Ce „pont” i-a vândut lui Tavi Popescu: „Șmecherii sunt...”
9
I-a luat ochii lui Basarab Panduru în primele două etape din Superliga: „Face unele lucruri diferit”
0
Știri din fotbal internațional
Cine e jucătoarea din Kosovo care a încins rețelele de socializare » Imaginile care i-au cucerit pe fani
0
FCSB, atenție în careu: arbitrul cu Auda e generos! » A dictat trei penalty-uri într-un Letonia - România la U19
0
Englezii schimbă fotbalul » Începând cu 1 august, vor testa o regulă bizară: alegi în 10 secunde sau sacrifici căpitanul!
0
Ce spune antrenorul lui Levski despre Craiova, după 1-5 cu Dinamo
0
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
7
8 ore pot costa peste 700 de lei, într-o parcare centrală din una dintre ...
Libertatea
Autostrada care va face uitată aglomerația de pe DN1 Sibiu - Brașov. Cum se ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cine este Kerekes Melinda Klara, interimară la șefia APIA, după ce Adrian ...
Libertatea
FRUMOS. BRAVO SIMONA!
Simona este cel mai bun sportiv pe care-l are Romania la ora actuala !
Prostanacilor nu mai tot ridicati in slavi pe mediocra asta. Sa chinuit sa castige, asta este adevarul. Vedem daca va trece de poloneza. Oricum, mediocritate, sa scremut sa castige. Meci de locurile 30-40. Simona Halep, ha ha ha ha.
Frumos punctul. Dar am cautat publicul in picioare. Nu l-am gasit.
Bravo Simona ! Ai castigat frumos. dar parca ai si auzit rauvoitorii si carcotasii care sunt "oripilati" de strigatele tale de descatusare dupa lovituri... IATA CE ai raspuns ziaristilor straini apropo de asta Simona Halep "I don't like to hear my voice, HAHAHA" ITI multumim ca esti o romanca UNICA !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.