Alte știri din fotbal
Primul nume care „nu plânge” după ce naționala României a ratat calificarea la Mondial: „Viața merge înainte”
0
„Ianis a prins o zi proastă” » Ovidiu Ioanițoaia i-a luat la rând pe „tricolori”: „Speriați de bombe!”
0
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
1
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
2
Știri din fotbal internațional
Executivul din Kosovo a anunțat prima pentru învingătorii Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Ca si la noi unii parlamentari rusi nu poseda nici bun-simt, nici filosofia tacerii, nici glasul ratiunii, nici limitator de prostie... Pamantul e in coplaps!
*** *** Prosteo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba rumane, RUSII mai au ceva ce se numeste Patriotism ba!!! Voi venetici din vest mancati si dansati dupa cum sa canta stapanul ***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce glumă idioată!
Prost ești, mă!!!!!!
Oricum cetățenia rusă e o rușine. Sharapova nu e nici ea proastă. Cum să de-a viața din SUA pe traiul în lumea orweliana a lui Putlericà ?!
Nu inteleg de ce nu i-a Fost retrasa cetatenia deja. Macar ramanea blocata unde sta. Nici macar Sharapova care traieste in SUA de ani buni nu a deschis subiectul politic, ca asta e "presa libera" scandalul este stire.... mortii sunt pe prima pagina....
Repede si-a mai facut rusoaica asta poza cu podul de la Braila
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.