Alte știri din fotbal
Ioan Andone vede o nouă forță în Superliga: „Stadion nou, 15.000 de abonați, asociere”
1
David Kiki și-a găsit echipă » Plecat de la FCSB, va continua în Superliga în sezonul viitor
1
Fostul jucător de la FCSB și-a încheiat aventura în străinătate și a revenit în Liga 2
0
UEFA, mesaj la decesul lui Gabi Mureșan: „Suntem întristați de stingerea fostului internațional român”
0
Știri din fotbal internațional
„Trebuie să ai probe!” » Românul care a fost selecționerul Egiptului are o poziție clară în controversa cu Argentina de la Mondial
0
Este Argentina împinsă și favorizată la Campionatul Mondial? 3 episoade care ridică mari semne de întrebare
6
Legendarul Romario cere demiterea urgentă a lui Ancelotti: „I-aș rupe contractul, să ne dea în judecată!”
2
Premier League bate orice record » Peste un miliard de euro pentru achiziții numai în primele 9 zile de mercato!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Cristian Cârnu, influencerul anchetat pentru înșelarea urmăritorilor, prima ...
Libertatea
Răceala lui Trump față de Giorgia Meloni, surprins la summitul NATO, ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Bravo Simona , inca o palma data prostovanilor gen prazarul si mai sunt altii, se stiu ei bine !
Felicitări, Simona este o creație a inițiativei private suta la suta, statul roman ar trebui să-i plătească pentru ca asociază performantele sale cu România și folosește un tricolor de care multi după ce trec granița uita.
Depinde de educatie, cei 7 ani de acasa dar mai ales de caracter . Sunt unii care se lingusesc pe sub ea iar cind pierde se leapada de ea imediat !!
Bravo Simona 50 de minute!!!
pfff...pai cum ma, nu urma sa iasa din top 10? sa ajunga pe 30? cu finala asta e pe 8 in clasamentul strict pe 2016. deci punctele doar pe anul asta, asa prost cum il caracterizeaza unii, o plaseaza pe locul 8. daca maine ar fi turneul campioanelor ar fi calificata si anul asta. daca mai si castiga finala e pe 6 in 2016, si pe 5 in clasamentul general. hai pa. nici anul asta nu se implineste previziunea haterilor, ca va pica din top ten. incercati si la anul, poate va iese :))
Ma refeream la acest turneu! Deci cine este in eroare? :))))
Am trait sa o aud si p'asta: pierde puncte intentionat :-) Evident ca nu a fost nici o strategie, ci pur si simplu a trecut printr-o perioada nefasta spre satisfactia lu' Fosfor "care ne-a spus el" pigmentata cu accidentari mai mult sau mai putin serioase. Se vedea panta ascendenta chiar din Ianuarie, dar pana nu a trecut complete peste problemele fizice nu putea sa revina, iar turnelele din America plus luna petrecuta in desert alaturi de Agassi si Graf au insemnat enorm. Incep sa se vada si sfaturile antrenorului, chestiile astea dureaza .... Multa bafta in finala si pe mai departe!
nu cred ca are cineva o strategie sa piarda ca sa aiba de unde sa urce iar. In WTA, pozitia in top conteaza la fiecare turneu in stabilirea favoritelor (seeds). Dar orice jucator poate sa aiba si perioade mai slabe, ca in orice sport. Eu ma bucur ca Simona si-a revenit. Deja a urcat pe locul 8 in cursa pentru Singapore, deci e candidata. Daca bate in finala la Madrid, va urca pe locul 5 mondial, peste Azarenka, si pe locul 6 in cursa pentru Singapore. Simona e iar in top! Hai Romania!
Ete na, esti in eroare, la Roma are o gramada de puncte de aparat !
...daca ai avea si un comportament de campioana ar fi perfect...mai ales ca ai trecut prin perioade dificile...altfel...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.