Alte știri din fotbal
Gigi Becali trebuie să plătească un milion de euro pentru fotbalistul dorit!
0
Marius Baciu a făcut marele anunț pentru fanii FCSB: „Suntem în negocieri avansate”
1
Eddy Gnahore a dezvăluit de ce a ales să semneze cu FCSB: „Îi înțeleg pe fanii lui Dinamo”
7
Dinamo are o nouă țintă: un internațional din Capul Verde
1
Știri din fotbal internațional
Scandal uriaș după Argentina - Anglia! Se cere excluderea jucătorilor Argentinei din finala Campionatului Mondial
0
Câte driblinguri a reușit Lionel Messi în semifinala cu Anglia
0
Arsenal a rezolvat primul transfer al verii! 40 de milioane de euro pentru înlocuitorul lui Trossard
0
Universitatea Craiova, depășită de o singură echipă în topul asistențelor din primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
1
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
1
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
CTP nu îl iartă pe Nicușor Dan: „Minte, dă din mâini… Este mult mai perfid ...
Libertatea
nici nu are ce cauta, de propria rusine, a sa si a *** de langa ea numit barbatul ei...sa dispara ***, ca numai pe *** a facut furori exact ca Sharapova, dupa ce a fost dovedita a mai durat f putin, nu a mai putut reveni in top...si s-a retras !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iete,mare pierdere,ce să zic.Asta trebuia să se retragă de mult și, din punctul meu de vedere,NICI O DATĂ, n-aș fi lăsat-o în competiții feminine!!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Articol nesemnat sa nu aflam cum se numeste jurnalistul care habar nu are ce vorbeste ! Nenea jurnalistul, ai cautat in arhiva sa vezi ultima participare a Serenei la Madrid ?Extraordinar, nu participa din cauza conflictului cu Tiriac....:))))))))
Nu mai poate Țiriac ca nu participa *** mov.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte bine. *** dizgrațioasă mai puțin.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.