Alte știri din fotbal
Rotaru, lovitură pentru Mititelu: i-a luat din curte marele pariu! Tatăl fotbalistului acuză: „Ne-a mințit!”
0
Ce a remarcat Ciprian Marica după decizia guvernului din Ungaria: „Când nu sunt banii tăi, știi ce bine te organizezi?”
0
Mesajele cluburilor unde Mircea Lucescu a scris istorie, în ziua în care ar fi împlinit 81 de ani
0
Ce se întâmplă cu revenirea lui Florinel Coman » Mesaj dinspre FCSB: „Asta l-aș sfătui”
0
Știri din fotbal internațional
Craioveanul stabilit în Bulgaria a numit cel mai periculos jucător de la Levski: „El poate face diferența”
0
Real Madrid a demarat negocierile pentru Rodri: suma înaintată de spanioli
0
Cine este Joshua Kushner, omul care ar putea schimba fotbalul mondial » Ce avere deține cumnatul fiicei președintelui Trump, care l-a grațiat în 2020!
0
Președintele Federației contestă planul lui Gianni Infantino: „Ridică multe semne de întrebare”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
0
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Un ucrainean a povestit ce l-a surprins la București, unde a stat 4 luni: ...
Libertatea
Orientul Mijlociu, la un nou pas de extinderea războiului: SUA au ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan a vorbit într-o sală aproape goală după ședința de Guvern ...
Libertatea
Serena a servit...15 ași...și 44 de lovituri câștigătoare... ! La așa "taifun" nu făcea față nici o jucătoare din top.10.....In finala băieților...Federer a servit "doar" 7 ași !!!
simona a intrat cu frica pe teren si acest lucru s-a vazut...pacat pt ca serena era de invins
@don_vito.... dacă tăceai filozof rămâneai....apropo ..mi-ai clonat "nick-ul" de pe gigi și scrii numai prostii.
cu serena daca esti inexistenta iei 61 60 nu 63 76. pe sharapova intreab-o,care are 17 infrangeri consecutive cu williams,unele 60 61 sau 61 61.
ba e foarte corect clasamentul la tenis,spre deosebire de cel fifa.normal ca sharapova cade in clasament daca nu mai joaca.turneele au grad diferit de punctaj,dupa importanta,deci nu poti ajunge intamplator pe locul 2.trebuie sa castigi meciuri si turnee,iar halep este in top din acest pct de vedere.wozniacki a fost nr 1 fara sa castige vreun turneu de grand slam.
vorbesti sa nu adormi. a batut cam tot ce a prins la ultimele doua turnee, mai putin abandonul si aceasta finala. nu stiu daca merita sa fie pe 2, insa e in top 3 pentru ca merita, cu prisosinta.
pai chiar este, crezi ca n-au fost unele cu psihic tare?? dar nu prea ai ce sa-i faci
Noroc cu abandonul Mariei asa a mai vazut si ea o finala...praf meciul mai bine nu se mai prezenta,inexistenta si totusi pe 2.Un sistem de punctare de *** la fel ca la fotbal clasamentul Fifa pe natiuni...total aiurea
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce-i lipseste Simonei? Mentalitatea de invingatoare! In momentul in care te autosugestionezi cu ideea ca Serena este numarul unu in tenisul feminin pentru ca loveste foarte puternic, deja subconstientul este unul al unei jucatoare invinse inainte de a incepe partida. Nu a invatat nimic din cerbicia si mentalitatea sportivului american care-si spune continuu Sunt cel mai bun! Trebuie sa inving!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.