Alte știri din fotbal
Iată DOSARUL COMPLET de la Securitate al lui Dan Șucu, informatorul „Mircea Crișan”: „Voi respecta toate indicațiile” + „Timid, greoi în gândire, bâlbâit. Un mediocru necesar!”
0
Transfer iminent la Dinamo! „Câinii” au bătut palma cu fotbalistul care a eliminat-o pe FCSB
1
Încă o pierdere pentru CFR Cluj » Titularul incontestabil își caută echipă
0
Ați văzut și voi? Anatomia gestului care a trecut neobservat în etapa #2 a Superligii + Remarca unui expert: „Nicio secundă n-a simțit asta!”
3
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova - Levski Sofia, totul pentru calificarea în turul 3 din Champions League » Echipa de start pregătită de Coelho
0
Colegul lui Darius Olaru, atacat brutal în Bruxelles! » Hoții l-au dat jos din mașină pe vârful lui St. Gilloise
0
U Cluj și-a aflat adversara din Conference League, dacă trece de Brann
0
Cutremur în fotbalul mondial! Mai multe naționale europene iau în calcul boicotarea Cupei Mondiale din cauza lui Gianni Infantino
0
Lifestyle
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Un șofer de TIR român a încercat să treacă peste polițiștii de frontieră ...
Libertatea
Cel mai „liberal” dintre primarii PSD explică cum a făcut reformă, deși ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan retrage HG-ul pe Biodiversitate și trimite legea în Parlament: ...
Libertatea
:)))))) vrei sa spui ca nu-i adevarat faza cu victor ionita ? mai bolovanule poi este si pe net filmarea cand halep urla ca din gura de reptila la ionita : ,,, mai bate dreacu si tu din palmele alea ,, doamneee cata suferinta a produs aceasta halep . voi sunteti mai ceva ca otevistii lui diaconescu oare si tu ai cautato pe elodia ? :))))))) sau vrei sa spui ca samanta fox stotsur :))) nu a jucat cu aceleasi mingi ude ? ai coborat acu din copac ?
Amice, incep sa cred ca esti balaurul cu alt nick. La ce prapastii scoti din tine, e o minune ca te mai lasa mamica la computer.
*** trist, are 12 turnee castigate, intre care 2 premier mandatary. dar ce te poti astepta de la unu' ca tine...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tenis se joaca si cu mingea uda, din nefericire pt. unii!
'cacare' turnee castigate ..nu are nici unul de doamne ajuta ...tot ce a castigat ea este second hand,cu mingea la perete=))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru adversare , nu erau ude mingile? Hai sa nu ne mai ascundem dupa ..trestie, esti in declin.Fii barbata si recunoaste ca...te-ai cam desumflat.....!
isteato, halep e a 6a in lume la TENIS. La Tenis cu Mingea Uda nu este asa de buna, dar ea s-a dus la Paris sa joace Tenis.
Corect MINGILE! NU MINGIILE! Cine nu stie inca, sa invetze!
o facatura care nu are ce sa caute pe un teren de tenis. am prezis inainte de meci ca o frige sigur. Nu stiu de ce se mai scrie despre facatura asta
Iarasi observ comentarii ale unora care ori nu au nici-o treaba cu tenisul ori sunt pur si simplu unghiosi (unghiosi = cei care stau cu unghia in gat). Faptul ca unii se pot adapta mai usor la unele conditii de joc (teren ud sau mingii ude) nu ii scuza pe cei care au organizat turneul. Cei care au jucat tenis sau care au luat macar o racheta de tenis in mana isi dau seama de la o posta ca Halep nu e o jucatoare care sa se bazeze pe forta ei ci mai mult pe tehnica ei. Presupun ca Tatar Domnica stie cum este sa lovesti o minge de tenis uscata si cum este sa lovesti o minge de tenis uda si aici ma refer sa o lovesti tehnic nu sa o bubui. Nu e un capat de drum. O sa mai castige turnee si o sa apara si atunci aceiasi unghiosi care vor comenta ba ca a avut noroc, ba ca a avut un traseu usor, ba ca ...................... Din pacate o mare parte dintre noi romanii stim sa ne "respectam" campionii si in loc sa ii sustinem in momente mai grele, ne este mai usor sa dam din gura aiurea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.