Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Jucătorul din Premier League a declarat „război” propriului club
0
Luis Enrique, mesaj clar pentru două vedete: „Dacă nu sunt fericiți, găsim o soluție” » Liverpool stă la pândă
0
Manchester City, 100 de milioane de euro pentru starul de 18 ani care a impresionat la Mondial
1
Flick nu l-a convocat pe Balde! » Marca sugerează un transfer iminent
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Ce faci dacă te trezeşti brusc cu un pieton în faţa maşinii. Analiza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Super antrenor!
ce-o fi asa rusinos? e Burj Al Arab vreo capodopera a omenirii si nu stim noi? Vorbeste de parca nu ar fi fost la Luvru. Ar fi misto sa zica cum ca e rusinos ca nu a fost la Tate Modern atunci cand joaca Wimbledonul. Burj Al Arab a apogeul turismului pentru cocalarii din Romania, altfel nu e mare paguba ca nu vezi un simbol falic al unor frustrati care o au mai mica decat aia din vest.
Nu rade de el ; vezi doar ca urla... foamea-n...
Bravo, Simona !! Nici eu nu am fost in viata mea niciodata,acolo.....Tu ,mergi si i-a pranzul.....meriti!!!! Este talentul tau,munca ta,sudoarea si toate...privatiunile ce le-ai avut in viata,pana acum !! Sa fii sanatoasa !! Atit .
Felicitari Simona! Suntem contemporani cu cea mai buna sportiva a Romaniei si sa speram ca vor mai apare fete romance care so depaseasca si sa bucure milioane de sustinatori la fel cum reuseste Simona.
Propaganda? Cum adica face propaganda? Ce beneficii a adus Halep pentru Romania?
Serios?E campioana ta,cumva?
DINAMOOOOO! VICTORIEEEEE!DDB!
irelavant, sportul ar trebui prezentat impartial.
No offense, dar dacă tu crezi că Dinamo (echipa de handbal) face o propagandă mai bună decât Halep pentru România...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.