Alte știri din fotbal
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi la națională: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui! El a rupt prea mult gura târgului?”
0
Gabi Tamaș, prima reacție după revenirea în fotbal: „Am văzut o academie care prosperă”
0
„Din tată-n fiu” la Craiova, cifre impresionante! Proiectul prin care aproape 50.000 de elevi au susținut noua campioană
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona, investigată pentru spălare de bani
0
Data la care Sevilla și Marius Marin vor începe discuțiile pentru semnarea contractului
0
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Esti pistol cu apa, eu am fost in 88 de tari,si ce crezi, la Dubai nu am fost, dar nu pot sa iau atitudine cat toti cocalarii se dau importanti si sunt vai mama lor...Ai inteles prostea ?
cum spuneam, reactia ta imi da dreptate- apogeul turismului pentru cocalarii din Romanica. Se duc la Burj ca la Mecca:))
birlicule, am fost in peste 40 de tari din lumea asta. Si daca as mai vedea inca 50, in Dubai tot nu m-as duce, nu e o prioritate. Trebuie sa ai un strop de cultura ca sa te califici, altfel e doar kitsch. Capisci?
SUPER INTELIGENTA?SUPER ZGARCITA,VREI SA SPUI!Taci din gura mon cher,taci ca aberezi!
"Ce beneficii a adus Halep pentru Romania?" Cum poti sa pui asemenea intrebare ? Dar milioanele de dolari si euro castigati unde sunt ? Nu in Romania ? Sunt atatia sportivi care se muta in tari cu fiscalitate redusa. Nu e cazul Simonei.
Y
Stim, tu ai posibilitatea sa vizitezi si sa te cazezi mereu acolo dar nu vrei....:))))
De prost ce esti nu stii cine are cele mai multe meciuri jucate in FedCup pentru Romania !
.....ha, ha, ha...contemporani cu cea mai bună sportivă a României ,care de fapt mai nou, refuză să mai joace pentru România...dar unora probabil le place situația fiind obisnuitii să stea mereu cu , capul plecat ca să poată face alții ceva pe el...!!!
SIMONA, fata Romaniei de aur cu diamante, prin populara sa modestie, nu s-a dat mare cum o fac multi sau putini romani care isi cheltuiesc averile de aiurea, dansa, scumpa de ea si-a permis sa mearga la tocatorul de bani Burj Al Arab asa de ciuda, de amaraciune, dupa efortul depus in jocul de tenis...trebuie inteles ca este super de inteligenta de a nu arunca banii castigati prin eforturi miraculoase...dar facut-o odata-n viata, spre rusinea ei ! Cine poate intelege, intelege...cine nu intelege este un NESTIITOR care face umbra pamantului degeaba, vorba trubadurului oltean !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.