Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat italienii la Cristi Chivu după Dortmund - Inter + Nota primită de român
0
Liverpool a reușit scorul serii în Liga Campionilor » „Cormoranii” s-au calificat la pas în optimi
0
Portarul Trubin a marcat la ultima fază și a trimis Benfica în play-off-ul din Liga Campionilor: Mourinho a scos Real Madrid din primele 8
0
Ai mai văzut așa ceva?! Portarul înscrie la ultima fază, califică dramatic echipa lui Mourinho și o scoate pe Real Madrid din Top 8! Clasamentul final al grupei în Liga Campionilor
2
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
roxi. debitezi. nu ai nici un sens.
Da ai uitat sa specifici ca si ea cand castiga altele se c**** *** facand calcule.:-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu are nici-o justificare !! Sta pe acasa de vreo luna, merge pe la nunti, face sedinte fotografice si si-a iesit din mana, in timp ce adversarele ei au meciuri in picioare pe la turneele din China sau la Tokio !! De unde atatea probleme fizice cand ea de la US Open, unde a iesit din primul tur, nu a mai jucat un meci oficial ??
Inseamna ca locul 1 pe care il ocupă inca ar trebui confirmat prin jocuri solide or ea alimentează asa doar contestatarii ei, TOT MAI MULTI....
kerber face un meci..doua..bune..nu poate sa ajunga prea repede nr 1
Fara cuvinte nu ca vorbim la cald, dar esti foarte departe de multe jucatoare, nu meriti acest loc 1 cel Putin dupa primele 10 meritai.
Din WTA top 10 au pierdut din primul tur 6 ! Ce rusine mare ! Osaka - speranta imperiului japonez nu a participat caci o doare gatul Prima racheta a SUA - SLOANE, se ascunde de rusine ca a fost eliminata si ea din primul tur, pe undeva in uriasa si mareata ei tara. Grandiosele multiple castigatoare de GS - SERENA SI VENUS nu au venit de frica ca o sa fie eliminate din primul tur ! E de groaza !
Deci calculam cate meciuri mai poate sa piarda lamentabil si totusi sa ramana nr 1 wta?
Faceți calcule *** , ca si cum ar fi important sa rămână pe primul loc mondial fără sa joace sau când joaca pierde in primul tur( astăzi a fost primul tur pentru ea). A stat la soare o luna si când revine si joaca prost are probleme la spate , la coapsa , la gât ... la fel ca de fiecare data când pierde. Locul întâi pe care-l ocupa este mincinos si obținut cu totul conjunctural începând cu retragerea chinezoaice Na Li.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cibulkova e... mai piticanie, dacă e p'asa...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.