Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Să fi solidar la un furt înseamnă complicitate chiar și în sport . Dopajul este tot un furt în sport și anume iei de la alți care ar fi putut a te învinge . Păcat de această sportivă ca de fel și alți care vor rămâne în amintirea tuturor drept hoți .
vai simona,ce păcat! dar nu te îngrijora,în romanika oamenii preferă condamnați,pușcăriabili,hoți,plagiatori,mincinoși dovediți pe care-i votează de 32 de ani ,așa că nu-i bai! la tine e muuult mai lesne,oamenii „de bine” te admiră și te susțin!ba,eu propun să intri în politică!! așa că „forța simona”(cum ar zice galeriile din superligă)!
Viiiiiiiine baiatu’, cu viteza lui obisnuita.
Lipseste Johannis… dar el priveste siruatia cu atentie si ingrijorare.
Draga Simo ! Toti oamenii de bine se solidarireaza cu tine ! Lupta pentru dreptate si vei castiga !
Urmează Johanes și Ciuca.
Cam “nimeni” se solidarizeaza cu diva noastra…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.