Alte știri din fotbal
Marin Barbu dă cu barba: „Am ajuns să ne purtăm cu ei precum cu ouăle de Paște! Ne mâncau kosovarii ca pe mititei”
0
Nu a avut milă de jucătorii României: „Foarte fricoși! N-au arătat că vor la Mondial”
0
România U20 - Polonia U20 » Elevii lui Adrian Iencsi, duel în Elite League
0
„Robot!” » L-a elogiat după Turcia - România: „Am spus-o mereu, cel mai bun!”
0
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
nu'i nimic.anul viitor va fi si mai bine.mult succes in continuare.
daca nu isi micsora tatzele sigur mergea mai departe... foarte rau a facut, rau rau de tot
bravo simona ..tine-o tot asa, din cate imi dau eu seama esti pe drumul cel bun.bafta pe viitor.
Nu-i bai Simona! Ai facut un meci curajos cu o adversara f.puternica si in mare forma.Nu te-ai facut de rusine ca altele de pe la noi care nu ar fi luat niciun ghem sau max1 sau 2. Mai sunt o gramada de turnee si tu esti la varsta in care poti spera f.mult. Felicitari pt.joc si mult curaj mai departe!
Toata lumea afirma ca distribuirea calificatelor pe tabloul pr.se face prin trag.la sorti.Dar nu stiu cum de jucat.franceza Johansson a primit ca adv.pe cea mai slab cotata dintre calificate(si asa a pierdut!)pe cand Simona a cazut cu cea mai bine clasata dintre posibilele adversare. Mare pacat un tur doua daca ar fi mers mai departe era EXCELENT.Cu Stosur adversara nu se putea insa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.