Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Rapid, duel între primele două clasate din Superliga. Ocazie uriașă pentru Koljic
7
„Ratarea secolului” în Botoșani - Rapid » Faza care va face înconjurul lumii! Halucinant cum a trimis Petrila cu poarta goală
0
Adrian Mihalcea, anunț surprinzător după ce UTA a urcat pe loc de play-off: „Nu este obiectivul nostru”
0
Întâlnire între trecutul și prezentul lui Dinamo: discuția privată surprinsă de GSP » Ce i-a spus Cristi Borcea lui Andrei Nicolescu
2
Știri din fotbal internațional
Arne Slot a reacționat după ce l-a exclus din lot pe Mohamed Salah: „Eu o văd altfel”
0
Ianis Hagi, integralist pentru Alanyaspor în campionatul Turciei: cum s-a descurcat
7
Criză la Real Madrid: tatăl unui jucător l-a atacat pe Xabi Alonso cu un mesaj
0
Măsuri fără precedent pentru fanii lui Liverpool și ai lui Chelsea » Pericolul de care se tem autoritățile italiene!
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Drumul construit în munți ca alternativă la DN1, cu „structură rutieră ...
Libertatea
Daca la fotbal, agricultura si politica se pricepe toata lumea, asta se pricepe si la tenis. mai deunazi o desfiinta si acum o lauda. Cred ca ar cam trebui sa-ti cam vezi de treaba nene Cristian.
CTP ,multilateralul #ist,se pricepe la tot.La inginerie,la jurnalistica,la cinematografie,la tenis,la analize politice si la atac persoane. Ieri,intr-o declaratie aparuta si pe GSP,ne-a facut pe unii dintre noi ***.Asta da civilizatie !Limbajul lui jignitor,taios,care se regaseste peste tot in scrisul si vorbele sale ma face sa nu fiu de acord cu el,si sa intreb si eu: Cine este acest CTP ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Coane, sorry to burst your bubble dar pana una-alta la Eurosport face emisiune de analiza Matts Willander nu CTP. Explicatia e simpla, intre atatia mari jucatori mereu gasesi pe unu' articulat dpdv al exprimarii, coerent mental etc. De parerologi care n-ar fi putut la vremea lor nici sa-i ia doua mingi pe set lui Ilie Nastase n-are nimeni nevoie, e plina lumea de ei. Numai in Romania, *** poate unu' gen CTP sa mai fie bagat in seama.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca Halep devine "legenda" dupa o semifinala e clar cat se pricepe CTP.
E foarte simplu de ce!Pentru ca are o capacitate de analiza si o cunoastere a tenisului cu mult peste cei enumerati de tine ,desi nu a jucat la nivel profesionist.Toate astea vin datorita unui intelect mult superior si o cultura insutita vis-a-vis de ei.Este ca si in fotbal,nu este suficient daca ai fost mare jucator sa si pricepi la nivel superior fenomenul.Ai priceput?
A fost ieri o declaratie a unui om din fenomenul tenisului care zicea ca meciul nu e gata pana cand ultimul punct din meci nu e jucat. D-aia :))
Ce bine a zis Basescu: "CTP e un ţârcovnic piţigăiat, plin de *** şi de ifose".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e un om priceput la tenis. Si pasionat. La fel ca tine. Doar ca ideile lui sunt mai interesante.
Crezi ca a ainteles cv
@mutu57. Iata ca CTP are dreptate cu privire la NET !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.