Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Mihai Stoica după meciul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Este plina de sarmale fetita...
Simona sti ce e ala un Kamikaze? Te duci...inapoi nu te mai întorci...acolo ori ei ori TU. Asa vreau sa te vad.Mult Succes,multa sanatate,mult noroc,multa munca...tu alegi dar sa te duci pentru MULT nu pentru putin.
Mult succes!
Nu doar s-a odihnit, s-a antrenat și la Centrul Național și la Stejarii.
si noi speram ca acum dupa ce s-a odihnit cat a dorit, caci asta a spus, nu? sa nu revina de unde a lasat treaba si sa spuna ca de fapt nu stie ce poate face caci nu are meciuri in picioare !! Si sa nu imi spuneti ca e normal sa piarda iar in primul tur. Caci obrazul subtire cu cheltuiala se tine !!!
Asta atitudine de nr. 1 :))
Fără comentarii. Simona, fii bărbată! Succes!
ce vroiai sa spuna? ca le va bate pe toate, ca obiectivul ei numarul 1 este sa castige toate meciurile de la sydney si AO? au fost multi sportivi care au dat declaratii super ambitioase inainte de a pleca spre un turneu si au sfarsit prin a fi ironizati pe aici datorita rezultatelor nu tocmai convingatoare....Simona este mereu sincera si realista, singurii care o critica si pentru ca respira sunteti voi, expertii 1x2 care nu puteti suporta ideea ca ea strange bani multi iar voi nu puteti trai de pe spinarea ei
Tot ce spun tine de atitudine! Cand pleci la drum si incepi cu lamentari si cu " sa vedem", pentru mine este destul de clar. Atitudinea spune totul despre tine. Cand nu iti pasa de public, cand nu ai mandrie si responsabilitate, spui sa vedem, sper sa fie bine samd. Toata lumea normala a constatat ca atitudine adumneaei nu este in regula.
Succes !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.