Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Știm primele sfertfinaliste din Liga Campionilor! PSG a dat de pământ cu Chelsea, răsturnare incredibilă în Sporting - Bodo/Glimt
13
Real Madrid i-a dat șah-mat lui Guardiola! Dublă victorie cu Manchester City: urmează un sfert FABULOS
2
Decizie-ȘOC! A fost declarată câștigătoarea Cupei Africii la „masa verde”, după scandalul uriaș din finală
2
Eroul lui Sporting, în lacrimi: „Dumnezeu a pregătit asta”
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
6
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Şeful contraterorismului din SUA demisionează și îl acuză pe Trump că ...
Libertatea
„E un oraș maghiar”. Mesajele electorale ale lui Viktor Orban provoacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Trump ordonă cea mai mare operațiune de comando din istorie pentru a ...
Libertatea
Jocul rezultatelor o mentine pe Halep in top 10 de peste un de zile. Si la fel, tragerile la sorti care intotdeauna i-au sat 2-3 tururi "de incalzire" - doar Cincinati face exceptie. Ce o mai ajuta? - Urletele evident. Altfel Halep e cel mult de locul 50. Uitati-va numai ce de cate ori vine la fileu, se impiedica.
Asta e! Cu regrete sincere, trebuie sa remarc tenisul chinuit pe care l-a jucat Simona la acest turneu. Nu merita se mearga mai departe.
Mi-e teama ca intelegi tenis asa cu intelegi si "ruibi". Locul care-l ocupa este datorat jocului bun si eficient care-l practică. Nu este calculat dupa ureche sau aspectul estetic. Multe din fetele alea tinere la care te referi n-au cistigat mare lucru inca. Dupa ce vor cistiga vei vede si la ele o stereotipie. Unde este Ostapenko cistigatoarea de la Roland Garros acum? Toti o vedeau vedeta si viitorul tenisului. Este greu sa urci, dar este cumplit de greu sa ramîi acolo sus. Gîndeşte puțin.
In turul 3 a pierdut si Federer - un sportiv exceptional. Numai ca Federer a fost eliminat rapid in doua seturi pe cand Simona a pierdut dupa o lupta grea, la limita, dupa 3 seturi. Este deja calificata pentru Turneul Campionelor, locul doi in clasamentul adevarului pe anul 2019.
Ceva de tenis ? Scuze,am uitat e site de CAN CAN ,atat stiti SI puteti, clasament, cât castiga ,cât costă tricoul ,pantofi ,RUSINE
Nu e nimic Simona, cu jocul tau nu puteai spera la mai mult...E de mirare ca esti in top 10 !!
Nu știam că voi la 27 de ani să fi avut performanțele profesionale și financiare ale Simonei. Că e pe locul 4, 11 , 1000 , contează mai puțin, important este că joacă doar pentru ea și nu pentru cei care își dau cu părerea ,voi care nu ați ținut o rachetă de tenis în mână.
Fost lider mondial (poate să mai ajungă), actual loc 4. SUPER!!! Care dintre noi se poate lăuda cu performanțele acestea? Și, pe cheltuiala proprie.
pe cei care se uita la tenis ca la ruibi s-ar putea sa-i intereseze locul ocupat de Simona si mai putin jocul ,pe mine nu ma intereseaza locul ,jocul ei e sub locul ocupat ,ma uit la fetele astea tinere din noul val ce frumos joaca ,cu toate procedeele tenisului la ele ,sunt o incantare sa le vezi . Multe din primele 10 ,foste ar trebui pensionate daca nu se lasa ele .
Probabil tu joci mai bine! Asa-i cand vulpea ajunge la struguri, spune ca is acrii!Toti romanii au pretentia ca sunt asi dar cand ii scuturi ramane praful de pe toba! Cei cu adevarat buni de ceva nu ies la ciondaneala de clan!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.