Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Polona Heercog e o adversara dificila pentru ca loveste foarte puternic. In setul 2, cand nu mai avea nimic de pierdut, slovena a inceput sa loveasca si mai tare, aproape orbeste. I-au intrat cateva mingi si asa a castigat setul. Mi se pare ca in pauzele dintre game-uri lua si ceva sustinatoare de efort. Cand s-a dus efectul acestora, s-a mai inmuiat si jocul slovenei. Eu nu stiu de ce nu se fac controale antidoting mai dese in tenis. Complicitatea WTA e suspecta si se trece cu vederea peste multe lucruri necurate in acest sport. Sarapova a declarat ca se intoarce in tenis ca sa demonstreze ca poate avea succes si fara meldonium. Ei, uite ca n-a reusit. Cine stie care era rezultatul finalei din 2014 de la RG contra lui Halep daca rusoaica nu ar fi folosit din plin diverse substante? Tenisul devine pe zi ce trece un fel de circ la care ne uitam fara sa intelegem mare lucru, important e ca acolo se invart multi bani.
Treaba cu chinul e chiar parerea ta personala. A fost o victorie impotriva unei jucatoare dificile pentru orice alta adversara, iar la finalul meciului a fost foarte clar cine merita sa castige. Oricum, voi ati fi criticat-o indiferent de adversara si rezultat, asta nu mai e o noutate, tocmai de asta s-a ajuns la penibil.
Victorie frumoasa acest chin cu un joc de iti vine greata? Daca asta e jocul prin care Simona vrea sa fie nr 1 atunci inseamna ca asistam la cel mai slab nivel de la inventarea acestui sport!
Nu toti, penibili sunt doar cei care dupa o victorie frumoasa a Simonei ies sa o critice.
Deci,dupa tine,toti haterii sunt penibili?De ce oare?Nu e dreptul lor de a fi penibili-dupa teoria ta?Gandesti comunist...CINE NU E CU NOI,E IMPORTIVA NOASTRA!
Te inseli, nu le dau sfaturi. Erau niste concluzii. Eu nu am spus nimanui sa taca, am spus doar ca unii isi dau seama cand ar trebui sa taca, sa nu fie penibili, iar altii nu. A fi penibil sau nu e alegerea fiecaruia dintre hateri. Tu de exemplu faci parte din altii..
Mi se PATE....mi se PATE!
Spre ciuda ta-N-O SA RAMAN!NA!
Pt informatia ta eu dau bani impozite la stat deci e cam invers eu iti platesc tie alocatia de copil prost!
Michiduta, ieri ai spus ca ai pariat tot ajutorul social ca invingatoare ii Hercoga si acuma o declari nimeni perversule!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.