Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
meciul a fost castigat fizic. nu ma refer la diferenta de categorie (salbatica asta o da de rusine si pe serena sau kaia kanepi), dar la forma fizica. simona e pe la vreo 60% din pregatire.
Ntz,ntz,ntz!Esti mare!Dar cum de ti-ai irosit pretiosul tau timp?
NU POTI FACE JOCURI BUNE ,DACA JOCI LA 2 LUNI UN MECI,
...a mai și râs ironic când a câștigat o minge in setul doi...de fapt ea are comportamente diferite și atunci când dă interviuri. Cu jurnaliștii străini e toată un zâmbet iar cu cei din Romania se comportă altfel...mda , ce să-i faci, asta e !!!
Cu siguranta ca modul in care a ales sa faca donatii in urma dezastrului din Australia e o gafa. Pe care tot incearca sa o cosmetizeze si Simona si tot felul de sustinatori. E simplu. Orice om, inclusiv Simona Halep, poate face si face greseli. Nu trebuie transformate sau interpretate ca glume. In unele cazuri merge, in acest caz nu. In rest nu se pune.
Cam are dreptate bai postacule gigist.
Un simplu turneu de pregatire. Simona n-a fortat, a adunat ceva puncte si cam atat. In alte conditii, la un turneu mai important, Simona nu statea la dicutii cu Sabalenka. Chestia aia cu "200 euro la fiecare ceartă cu antrenorul pentru a-i dona Australiei", este o modalitate de a arata ca toti jucatorii doneaza diverse sume. Cu siguranta Simona a "donat" mult mai mult, dar nu se spune.
Nu este nici un soc, cine se mai uita la tenis stia ca favorita reala nu este Halep, asta nu inseamna ca nu o putea invinge, insa Sabalenka este valoroasa. Soc poti spune ca a fost cand a castigat Halep prima data in fata Sharapovei. Soc era daca Sharapova o invingea pe Serena, etc. Dar de, asa facem noi treaba prin Romania.
Ei, da, civilizată... „discitoa” fanilor de circumstanță ai Sabalenkăi. Greu de înțeles satisfacția unora care-și zic români. *** *** mai lipseau...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
VS nu ai (avut) somn ? Tot cu prietenii sub brad ? Ii bate falimentul lu nea Gigi in poarta la palat si tie iti arde de Halep !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.