Alte știri din fotbal
U Cluj - Hermannstadt, obiective diferite, duel aprig » Echipele de start
0
Mihai Stoica surprinde: „Aș vrea să amânăm meciul cu Feyenoord. Sunt probleme foarte mari”
0
Mihai Stoica a reacționat imediat după ce a văzut ce a făcut Alibec la o zi după FCSB - Dinamo: „E «rainy Sunday»”
0
Andrei Nicolescu le-a curmat speranțele fanilor lui Dinamo: „Nu cred că sunt nici 1% șanse să-l transferăm”
0
Știri din fotbal internațional
Reacții abominabile la adresa jucătorilor Fiorentinei: „Sperăm să vă moară copiii de cancer”
0
Internaționalul german e pe făraș la Bayern! Îl vor doi giganți din Serie A
0
Corriere dello Sport, despre „ancelottianul” Cristi Chivu: „Marotta trebuie să-i mulțumească lui Fabregas”
0
Cosmin Olăroiu a răbufnit după un nou semi-eșec: „A devenit un scenariu care se repetă obsesiv”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
nu cred ca HALEP va trece mai mult de 2 tururi! Cred ,parerea mea ca acum TONY este mai important!A ajuns fata pe cai mari si acum cand si-a gasit DRAGOSTEA trebuie s-o intelegem si noi! Poate va face mai mult la turneul campioanelor cand fiorii dragostei se vor mai stinge insa ma indoiesc de vreo performanta notabila acum spre sfarsit de sezon si in asemenea conditii in care IUBIREA aparuta ca din senin va stoarce toate puterile si performantele aromancei noastre!
Cand vreodata va ajunge Cirstea in turul trei al Open-ului american ??? Oricum....sunteti simpatici ca ati bagat-o si pe ea in aceasta ecuatie !!
Usor nu e cat timp cat timp o intalneste pe Andreescu in optimi si mai ales in sferturi va avea o adversara de mare valoare. Andreescu nu prea poate ea sa fuga daca Simona e in forma, dar oricum e cea mai buna dintre tinere si e periculoasa.
Succes tuturor!
Prea mulți specialiști în tenis, mai ales cei care nici măcar nu știu să țină o rachetă în mână. Cel mai urât lucru la români este ambiguitatea și lașitatea. Atunci când Simona Halep învinge toți o laudă, dacă pierde toți o critică. Urât de tot. Învățați să fiți fani până la capăt. Este ușor să denigrezi copilul altuia sau pe un alt om. Oare copii celor care critică pe aici vin huiduiți când iau note proaste, ii jigniți la fel? Din acest motiv suntem un popor dezbinat. Nu avem coerență și nici caracter. Jignim gratuit, nu avem curajul să ne corectăm propriile eșecuri dar știm să fim needucați cu alții. Iar Simona Halep este un exemplu de disciplină, o fată care nu prea se pot lăuda mulți părinți că au. Uitați - vă in grădina voastră sau in jurul vostru și veți vedea eșecurile multora. În rest toată lumea pro bun simț are credit oriunde.
Halep daca ajunge in semifinala v-a castiga si US Open. Halep este o masina de stors nervii adversarelor si revine si revine si iar revine in joc si toate o stiu. Daca si-a revenit dupa accidentare o sa fie acolo. Halep functioneaza de ani de zile precum un munte de ambitie si cred ca asta o face sa fie deosebita fata de restul adversarelor in ultimii ani. Toate finalele astea jucate de ea stau marturie in ciuda tuturor "expertilor" ce scriu aiureli zilnic pe aici. Halep s-a cladit din esecuri in toata cariera ei si stie sa invete din ele sa mearga mai departe si sa-i contrazica pe toti. De asta a si castigat inimile milioanelor de fani prin toate colturile planetei.
Succes tuturor fetelor noastre. Sper ca Simona sa nu pice in primul tur cu Ana sau Gabi Ruse. Bafta multa fetelor!
Pai..De cativa ani parca Simona iese din primul tur la USOpen!Si cred ca asa va face si anul asta!Sunt curios care o fi cota ca as paria si eu ca pierde din primul tur!
sper din toata inima sa se intilneasca si romanca sa o invinga pe cracanata!
Dupa finala din primul tur (Serena-Sharapova) vom vedea cine mai e favorita 1 a bookmakerilor. Preferata mea e Kaia Kanepi, apoi Sharapova, in caz ca Simona se da accidentata !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.