Alte știri din fotbal
„Va deveni cel mai bun din România” » Pariu îndrăzneț al antrenorului din Superliga
0
Noul transfer al lui Dinamo e deja la antrenamente! Andrei Nicolescu: „Bifează toate criteriile noastre”
1
Fostul „decar” al naționalei, anunțul zilei: „Chiar dacă s-a făcut mișto de mine, vă spun sincer planul meu”
0
Nu au bani să ajungă la meci! Haos financiar fără precedent la CFR Cluj
6
Știri din fotbal internațional
„Relația dintre cei doi este dăunătoare fotbalului” » Infantino și Trump, desființați de fostul șef FIFA
1
Trucul încercat noaptea trecută, la ora 04:00, de suporterii Craiovei
2
Germania intră în război cu Infantino și Trump » Candidatură pentru găzduirea Mondialului + mesaj dur la adresa FIFA
1
Craioveanul stabilit în Bulgaria a numit cel mai periculos jucător de la Levski: „El poate face diferența”
1
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
1
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Un ucrainean a povestit ce l-a surprins la București, unde a stat 4 luni: ...
Libertatea
Orientul Mijlociu, la un nou pas de extinderea războiului: SUA au ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan a vorbit într-o sală aproape goală după ședința de Guvern ...
Libertatea
Nu poti sa spui nimic critic ca te înjură pupincuristi de serviciu.
Biata Venus are aproape 40 de ani. S-a batut singura, nu a batut-o Momo Halep, care nu bate pe nimeni decat pe cele care se bat singure, gresind non-stop. Momo nu e nici magnifica, nici talentata, dar poporul asta de luzari se agata intotdeauna de un pai. Nu e Simo Halep, e Momo Halep, vezi aici de ce: https://graidecluj.ro/simona-halep-e-regele-momo-al-romaniei/
jurnalistii de la fituica de impachetat peste dau dovada de o prostie crasa, "simona a demolat-o pe venus" si , garcia ,care e pe locul SASE, a produs surpriza, a invins-o pe sharapova , locul DOUAZECI SI DOI..:)
Floare de Colt, nu, nu esti isterica, esti patetica. Asta e cuvantul care se foloseste pentru alea care se uita la meciuri si plang, ele cred ca de fericire, dar de fapt de imbecilitate. Momo Haleop are gratia unei muncitoare de la Vulcan si talentul unui cocostarc... sau invers. IAr daca vrei sa stii de ce i se spune Momo Halep, vezi aici, porecla e geniala: https://graidecluj.ro/simona-halep-e-regele-momo-al-romaniei/
Te compătimesc, sincer. Avem o fată extraordinară, cea mai bună din lume în ceea ce face, iar tu nu eşti în stare să apreciezi acest lucru. Probabil că nici pe Hagi nu l-ai apreciat cât a fost jucător activ, că deh, era iute la mânie şi se împiedica uneori de limba română. Măi nene, ai fost vreodată primul în viaţă la ceva? Măcar primul din cartier, la vreo coadă la pâine?
Pai daca nu iti place de ea ,de ce scrii , citesti, si te uiti la meciurile ei de muncitoare.Nu te obliga nimeni.Iti place sa te autoflagelezi. Tu nu esti nr 1 nici pe scara blocului.
Respect tie si celor care nu simpatizeaza cu haplea in chiloti . Forza MIKI insanatosire grabnica
@Romina Tudorache Ai mare dreptate sa observi ca nu e o campiona unica in lume, ci o fata care munceste din greu. Sunt de acod ca ai dreptul sa o simpatizezi, dar si tu trebuie sa-mi permiti sa o antipatizez pe Momo Halep. Imi place jocul spectaculos, nu ceea ce practica aceasta muncitoare de la Vulcan.
Simona demonstreaza tuturor parlitilor si hotilor din Romania, autoexilatilor, augustzecistilor, ca talentul, recunoasterea, munca titanica si daruirea sunt atuuri pe care nici un partid postdecembrist si nici o corporatie 'bine'-intentionata NU pot s-o opreasca. Felicitari si Domnul sa te binecuvinteze, minunata Simona !
Fiecare jucatoare are stilul ei, si a ajuns la el evoluand in timp. Si mie imi plac meciurile spectaculoase, dar nu ma astept ca o jucatoare sa adopte stilul preferat de mine. Simona are rezultate bune cu stilul ei, si asta e de admirat la ea. Daca tu ai alte pretentii de la ea, e treaba ta. Hai Simona!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.