Alte știri din fotbal
„Nu vreau să jignesc pe nimeni!” » Analiză directă după egalul cu FC Argeș: „Nu sunt atât de buni”
0
Andrei Nicolescu a anunțat doi jucători noi pentru derby-ul cu Rapid și a numit atuul lui Dinamo
0
Edi Iordănescu, înainte de derby-ul Rapid – Dinamo: „Văd un plus!”
0
„Prea ușor luăm goluri!”. Reacție dură după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să fim mai șmecheri”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal pregătește o ofertă pentru noua senzație din Premier League » Manchester United stă la pândă
0
Barcelona l-a vândut pe Ferran Torres la PSG » Francezul a fost prezentat + Ce sumă primesc catalanii
0
Fostul câștigător al „Ghetei de Aur” și al titlului european a renunțat la 36 de ani » „Am iubit fotbalul!”
0
Negocierile Barcelona - Manchester City au intrat în linie dreaptă » Cât plătesc catalanii pentru Rodri
0
Lifestyle
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
7
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
La 35 de ani Cirstea este intr-o forma f buna. A invins o jucatoare tanara si puternica. Succes mai departe ! Rakhimova a devenit uzbeka in decembrie 2025. Pana atunci era rusoaica nascuta in Ekatenburg/Rusia.
Continui sa cred ca s-ar putea sa faca sezonul carierei, fata de cand era ea tanara, circuitul fiind semnificativ mai slab. Nu e competitiva cu jucatoarele de top, totusi e jucatoarea care s-a mai apropiat in unele momente de ele. Pana si anul asta, meciuri absolut onorabile cu Sabalenka si Osaka. Legat de ce vrei tu, nici mie nu mi-e simpatica mai ales dupa comportamentul din meciul cu Osaka, unde nu doar japoneza a fost lipsita de fair-play, din punctul meu de vedere, dar de aici pana la ce vrem noi tine si de putinta fiecaruia. Sorana e de departe cea mai capabila jucatoare din Romania la ora actuala si nu va fi niciun castig pentru noi cand se va retrage.
Singura romanca pe care chiar as fi vrut-o eliminata din primul tur. Sper totusi sa iasa curand. In deliriul ei, ea crede ca e competitiva cu jucatoarele de top.. nu a fost nici cand era mai tanara, nu e in nicun caz acum cand mai are cateva meciuri de jucat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.