Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Foarte frumos ! Jos pălăria pentru oamenii di Cluj și autoritățile locale pentru acesta frumoasă manifestare ! Tara asta o mai avea și alte orașe, primari etc care sa fie in stare sa organize astfel de manifestări? Acum par a imi vine sa-mi cer scuze de la Emil Boc !
Domnule Cahill, invata pe fata noastra sa puna scurte si sa joace si pe la fileu, ca sa fie o jucatoare si mai completa, iar dumneata un antrenor si mai complet !
Deja a dat-o fata in demonstrative ?
Ce te miri? O fi fost si Boc pe la Constanta acum 28 de ani...
'' dar și tatăl Simonei, primarul Clujului, Emil Boc''.......!!! ???? ::)) incredibil!!
bravo clujeni
n-ai sa vezi
mamai???? traduceti ma,aratati ca suneti buni si la altceva decat impachetat peste.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.