Alte știri din fotbal
Oțelul Galați - Unirea Slobozia deschide etapa 19 din Superligă
0
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Ireal! Gol marcat dintr-un ofsaid uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Știri din fotbal internațional
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
0
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » România își află adversarele, dacă se califică
16
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
1
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Cu regret, comentariul meu era adresat persoanei căreia vă adresați dvs. și nu realizez cum a ajuns ca „reproș” la punctul dumneavoastră de vedere ! Oricum, nu sunt un „speriat” și sunt indignat de încercarea unora (între carte intră și mulți din presă), care lucrează la distrugerea echipei care a obținut cele mai importante succese din fotbalul autohton ! Cu deosebit respect, M. Rădulescu.
Mie imi place Simona. Ca si prezenta ,joc , e sufletista.Am mai citit tot aici ca este cea mai indragita. Nu-mi place nici mie cand pierde cum nu-i place nici ei. Clasament aiurea.
cum te cheamă, voinice ?! trălălău, măria-ta !
cu siguranță iești și tu un speriat !
cine-i speriata ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cu siguranță, nu te suspectează nimeni că ai toate „țiglele pe casă” !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
L-ati uitat pe Novak Djokovic care este nr 1 la asa ceva.
cu siguranta fc fcsb nu e steaua
Cat de parsivi pot sa fie ziaristii, o baga pe *** in top cele mai frumoase femei din lune in top cele mai amuzante. Ce face banul din om.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.