Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a fost criticat în direct la TV după prezentarea lui Talisson: „Este o poză nepotrivită. Ar fi bine să o scoateți”
0
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Transfer blocat » Unde s-au împotmolit negocierile pentru titularul Rapidului
0
Amendă drastică pentru Csikszereda » Comisia de Disciplină a luat decizia
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea a anunțat oficial despărțirea de cel mai bine plătit jucător
0
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
0
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Înainte de FCSB - Fenerbahce, Fred și-a amintit de Mircea Lucescu
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
cu siguranta fc fcsb nu e steaua
Mie imi place Simona. Ca si prezenta ,joc , e sufletista.Am mai citit tot aici ca este cea mai indragita. Nu-mi place nici mie cand pierde cum nu-i place nici ei. Clasament aiurea.
cum te cheamă, voinice ?! trălălău, măria-ta !
Cu regret, comentariul meu era adresat persoanei căreia vă adresați dvs. și nu realizez cum a ajuns ca „reproș” la punctul dumneavoastră de vedere ! Oricum, nu sunt un „speriat” și sunt indignat de încercarea unora (între carte intră și mulți din presă), care lucrează la distrugerea echipei care a obținut cele mai importante succese din fotbalul autohton ! Cu deosebit respect, M. Rădulescu.
cu siguranță iești și tu un speriat !
cine-i speriata ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cu siguranță, nu te suspectează nimeni că ai toate „țiglele pe casă” !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
L-ati uitat pe Novak Djokovic care este nr 1 la asa ceva.
Cat de parsivi pot sa fie ziaristii, o baga pe *** in top cele mai frumoase femei din lune in top cele mai amuzante. Ce face banul din om.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.