Alte știri din fotbal
Ciprian Deac a primit oferta de la CFR Cluj: „Știu exact ce ne lipsește, pot să ajut”
0
Biserica de 10 de milioane de euro a lui Gigi Becali a fost sfințită! Cum și-a făcut apariția soția lui + cele mai tari imagini
7
Unde va juca U Cluj meciurile de pe teren propriu din Europa
1
Ultimele detalii despre transferul lui Matei Ilie! Urmează vizita medicală
7
Știri din fotbal internațional
Germania - Curacao, cel mai dezechilibrat meci din grupele Campionatului Mondial
0
Ionuț Chirilă se pune de-a curmezișul în dezbaterea care a contrariat planeta la Mondial: „Poate voi fi contestat, dar merită felicitați”
0
După Brazilia - Maroc, Real Madrid a egalat-o pe Bayern într-un clasament istoric
0
„Parfum” de Snoop Dogg la Los Angeles » Cum a cucerit marijuana străzile și prețul surprinzător al unui joint
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Cele mai înfiorătoare castele din Transilvania. Locuri desprinse parcă din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Romanca noastra este in mare progres fata de anul trecut, a inceput sa invete sa isi controleze emotiile, sa schimbe tactica si sa revina in joc dupa ce adversara castiga primul set. Cred ca va ajunge anul acesta nr 1 mondial si va fi una dintre cele mai mare personalitati sportive din istoria noastra.
nu neaparat, eu am incredere multa in potentialul romanesc cand e vorba de lucruri dintr-astea.
Mai bine nu ii bagi in seama ! Astfel de nulitati se oftica mai tare cand nu primesc replica!
locu ala pe care al ocupi este micinos:))) comentariu de minoritar.
Cu placere! FORZA Simona!
Előre Jelena Előre Jelena Előre Jelena
M AM UITAT LA JANKOVIC-LISICKI, HALEP NU O SA AIBA NICI O PROBLEMA CU SARBOAICA DACA JOACA LA POTENTIAL MAXIM SAU APROAPE DE MAXIM.
HAI SIMONA!
Vocea poporului : "Nenoroxita de albaneza ear â-si bate joc de poporu roman pe bani lui si n-e face tara de ras. Trebea sa s-e retraga din concurs nu sa profite si de bani la aia cum a profitatat si de bani nostri cand a vandu-t statu fabrici-le de lapte sa investeasca an ea. Nu n-e pacalesti machidoanco, ca noi stim ca tu nu a-i batut pe nimeni pana acu si ca locu ala pe care al ocupi este micinos."
multumesc.Comentariul tău...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.