Alte știri din fotbal
Daniel Bîrligea a plecat în Italia! Declarații în lacrimi: „Sper să nu fi dezamăgit pe nimeni”
0
Cristi Pulhac este convins: „Este candidată la titlu în acest sezon”
0
După transferul lui Bîrligea, Frosinone își poate ceda un jucător în Superliga
0
Gigi Becali face schimbări la FCSB » Trei titulari noi: „Pe el îl mai așteptăm, dar nu mult”
4
Știri din fotbal internațional
Scoțienii au explodat, după colapsul istoric al lui Celtic: „Penibil, jalnic, uluitor! 96% șanse de calificare? 100% umilință!”
0
L-au ofertat pe Pep Guardiola înaintea lui Xavi: „Am fost a treia variantă?”
0
Încă 3 echipe calificate în Liga Campionilor » REMONTADA incredibilă în Austria, după 0-3 în tur + NU vom avea meciuri din UCL la București
3
Enervați de Istvan Kovacs, după eliminarea din Liga Campionilor: „Nu merita”
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Decizia luată după ultima încercare a lui Nicușor Dan de a debloca legea ...
Libertatea
Mitul chinezilor rapizi și harnici, spulberat în România. Întârzieri majore ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
CTP face o acuzație gravă în scandalul Legii Salarizării. Ce intenție spune ...
Libertatea
Eu cred că Simona o va învinge pe Bianca în două seturi, mi se pare că această canadiancă cu origini românești a cam luat în greutate, se vede multă celulită și nu știu dacă se va putea mișca la fel de bine ca machidoanca noastră. Canadianca are avantajul forței și găsește niște unghiuri incredibile de nereturnat, dar dacă este plimbată termină repede benzina !
Si daca vom vedea o finala Bianca-Simona?
Am mai mare incredere in Bianca, Halep are un joc haotic si caderi de concentrare in fiecare meci!
Cele mai bune la ora asta sunt Bianca si Naomi, cum ambele sunt foarte tinere si au si un tenis care nu presupune alergatura excesiva cum e cazul Simonei de exemplu, e de presupus ca vor ai fi cel putin 10 ani in varf deci prevad o revalitate gen Navratilova - Chris Evert! Vor mai apare si altele? Poate! Coco Gauff e promitatoare, insa mai are de lucru, in rest, cele gen Anisimova sau Kenin nu au sanse in fata celor doua, sunt pur si simplu din alta clasa. Simona si-a atins deja obiectivele, a fost #1 peste un an, a castigat 2 GS diferite, la AO a jucat Finala la USO o SF deci locul in Hall of Fame nu i-l poate lua nimeni. De acum joaca fara stres, daca mai adauga la Palmares bine, daca nu, iar e bine. E cred destul de clar ca jocul de aparare gen Wozniaki, Kerber , Svitolina (categorie unde se inscrie si Simona) este apa de ploaie in fata unor jucatoare de calitatea Biancai sau Osakai, trebuie sa le prinzi in zi foarte slaba si tu sa fii la maxim pt a le bate ...
stai linistita BIANCA halep a ajuns cu sacu plin si dupa un meci se retrage
E clar ca tragerea la sorti a fost dirijata pentru mult asteptata finala dintre Bianca Andreescu si Naomi Osaka!Va castiga Simona vreun meci?Depinde daca si-a mai imbunatatit serviciul!Inainte o batea la orice ora pe Pliskova,dar...pierdea la Sitolina!In ultimul timp insa, castiga la Svitolina dar... pierde la Pliskova!
Cine va castiga aceasta intalnire va avea de suportat un meci de foc cu Elina. Abia dupa aceea stim cine va castiga Turneul!
Aha....si cum vrei tu să o plimbi dacă ea găsește "niște unghiuri incredibile de nereturnat"?
Chiar nu inteleg ! De ce Bianca care reprezinta Canada are comentarii mai favorabile decat Simona care reprewzinta Romania ?
Profeti se dau multi, din aroganta... Sa vedem daca profetiile tale se adeveresc... :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.