Alte știri din fotbal
Mormântul lui Ilie Balaci a fost vandalizat! Ce spune Lorena, fiica legendei din Bănie: „A venit poliţia criminalistică”
0
Oficialii clubului s-au folosit de AI pentru a-l parodia pe Răzvan Burleanu: comparația cu Nicolae Ceaușescu
0
Turcii au numit fotbalistul de care se tem cel mai tare înaintea barajului cu România
0
Dinamo - Universitatea Craiova, derby pe Arena Națională » Echipele de start + Ultimele estimări privind asistența
12
Știri din fotbal internațional
Cu berea și trabucul la interviu » Internaționalul a făcut spectacol după ce a promovat: „Sunt cine sunt”
0
A căzut recordul lui Leo Messi din Liga Campionilor!
0
Rosenior a identificat „cârtița” responsabilă de scurgerea informațiilor de la Chelsea
0
Starul lui Real Madrid s-a despărțit de iubita-fotomodel
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
Trump amenință cu distrugerea zăcământului iranian South Pars dacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Închisoare cu executare pentru un bărbat care „și-a făcut cadou” un iPhone ...
Libertatea
Asta-i viaţa de ... 'te-n ismană' ! Azi halepa, mushata ar'mâna, va pierde, categoric, meciul cu Svitolina Capitolina !!! N-are faţă de nr 1 mondial , zică cine ce-ar zice !!! Nu că Mi-ar părea bine, dar m-aș bucura !!!
Citez din prostia ta fc5b-ist adica 0,1 iq (de oaie ), deja am vazut ce iti poate capu' ,ori cine mai face cate o greseala cand scrii rapid , am observat greseala cand am citi dupa dar un prost ca tine a stat sa citeasca cu lupa ca sa si dea seama . O sa-ti zicem toti prost cu (P) mare daca stai doar sa vezi cand scriu eu(ca) langa cand ,fc5b=creaturi babuinice la fel ca no Romanca de Halep care nu are ce cauta sa zica ca e Romanca nu are dreptul sa zica asa ceva pentru ca nu reprezinta Romania la fel cum nu reprezinta nici mizeria blatista a europei fc5b.
esti incredibil de prost, ti-am explicat si pe alt articol, e nevoie ca simona sa se prezinte maine la meci si muguruza o sa-i miroasa sosetele...:)
Vindeti pielea ursului din padure! Ce treaba are Halep cu locul I? A fost acolo si chiar ea a spus ca nu o (mai) intereseaza locul I (in clasamentul WTA). Ea joaca doar de placere, se simte bine la Singapore, pe buna dreptate. Svitolina are neaparat nevoie de victorie . Eu unul n-o sa ma uit la meciul S.Halep pentru ca nu vreau sa mai vad un set pierdut la zero...
citez din comentariul tau.."ca cand"....cu asta am spus tot despre nivelul tau de inteligenta......in concluzie, esti dinamovist, esti frustrat si agramat..
degeaba ai bani în buzunar, dacă nu-i ai în cap...!!!!!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unu ca tine e muritor de foame care munceste in Romania pe 1000 Ron pe santier ,stai calm ca nu ai tu bani mei ,eu cred ca a vorbit prostia din tine ,fc5bistarogant.
Altul e motivul pentru care nu o inghiti nici cu lamaie.Dar stai linistit si muritor de foame in obscuritatea ta.
Sper sa castige Pliskova turneu´ si sa devina nr 1 mondial ,pitica cu sani operati nu are ce cauta pe locul 1 nu e nici de primele 20 ,sta degeaba pe locul unu (si nemeritat) ca cand e vorba sa reprezinte Romania intoarce fundul , nu avem nevoie de o asa sportiva , Rafa Nadal cand a castigat Gs Roland Garros si asculta imnu' tari sale a plans de bucurie asta inseamna sa fii patriot nu aceasta falsa sportiva care joaca doar pentru interes propiu e mai falsa decat fc5b.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.