risc_mix
risc_mix  •  01 Iunie 2018, 22:40
Postat de cris4co pe 01 Iunie 2018, 18:51

Hai sa fim seriosi...Svitolina s-a cam batut singura azi...asa cum Simona o face cate o data.

Hai să fim serioși. ***. Ori n-ai văzut meciul, ori ești prost și nu înțelegi ce vezi. Altfel n-ai putea debita asemenea idioțenii. Astăzi Mihaela a prins o zi de excepție, a făcut un meci fa-bu-los , orice adversară avea, era victimă sigură. Mă tem însă ca la meciul următor să nu piardă ,,fără drept de apel”. O astfel de zi prinzi o dată pe sezon.

ando89
ando89  •  01 Iunie 2018, 21:03
Postat de ando89 pe 01 Iunie 2018, 19:46

***

Am fost foarte vulgar și jignitor citând aproximativ fidel o frază din Enciclopedia Britanică:))

adriann_
adriann_  •  01 Iunie 2018, 20:35
Postat de zorrozabal pe 01 Iunie 2018, 20:30

@cris4co Mai domnu'Crispatu,cum adica "Svitolina s-a batut singura",cand Mihaela a avut 31 de lovituri decisive!31 de winere, daca vrei!Numai Nadal si uneori Ostapenko, reusesc mai multe intr-un meci!Mihaela a jucat intr-un ritm de-a dreptul sufocant pentru adversara sa si cu lovituri pe care numai o jucatoare buna-asa cum e Svitolina-a reusit sa le faca fata oarecum!Si inca ceva!Setul 2 nu ar fi intrat in prelungiri in conditiile unui arbitraj cinstit!La scorul de 3-2 si avantaj- pentru Mihaela-pe serviciul Svitolinei-arbitrii a dictat "aut"pe o minge buna a Mihaelei si in loc de 4-2 si serviciul-pe enervarea Mihaelei-s-a facut 3-3!La fel si la scorul de 4-4-pe serviciul Mihaelei-arbitrii a dat minge buna la o minge data de Svitolina afara si s-a facut 4-5 si serviciul pentru Svitolina!Dar supararea Mihaelei de aceasta data a fiost minunata!Nu i-a mai dat nici o sansa adversarei-pe care a trimis-o acasa-dandu-le peste nas si organizatorilor cei cinici,care "isi protejeaza vedetele" inclusiv prin intermediul arbitrilor!

Iti dai seama ca ala intelge din tenis cam ce intelege beecali din teoria relativitatii :))