Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu, detalii despre 3 jucători importanți: Karamoko, Mazilu și Pușcaș! „Unul e într-un proces de înțelegere, altul vrem să rămână la Dinamo”
0
Decizia majoră luată de Ștefan Bană, după ce în doi ani a ajuns din cupele europene în Liga 3!
0
FCSB a luat decizia: unde se joacă meciul cu Farul
1
Gheorghe Simaciu, al patrulea cel mai bun marcator din istoria Petrolului, a murit la vârsta de 73 de ani
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză: ce post TV a mai cumpărat drepturile TV pentru Universitatea Craiova - Levski
0
Final de drum pentru clubul la care au activat Lucescu, Hagi și Sabău: începe lichidarea
0
„Relația dintre cei doi este dăunătoare fotbalului” » Infantino și Trump, desființați de fostul șef FIFA
1
Trucul încercat noaptea trecută, la ora 04:00, de suporterii Craiovei
9
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Un ucrainean a povestit ce l-a surprins la București, unde a stat 4 luni: ...
Libertatea
Orientul Mijlociu, la un nou pas de extinderea războiului: SUA au ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan a vorbit într-o sală aproape goală după ședința de Guvern ...
Libertatea
Ii trece ca de obicei.
Pertinente intrebări şi observații. Din pācate acest Moşneguțu nu pierde nicio ocazie sa arunce cu noroi intr-o campioana unică cum probabil nu vom mai avea curind. Poza il aratā cărunt, dar probabil ca a imbatrînit fară logică. Trist.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar despre articol, nimic domnul mosnegutu?despre lovitura simonei,nimic-nimic?(Pana si comentariu live a fost pe sistem "wow")Sau nu o aveti la inima?sunteti printre cei care abia o pandesc sa greșească,(cu orice) pentru a vomita lucruri urate pe aici? Cred ca merită mai mult respect, având în vedere că o jucătoare ca ea, de talia ei, nu prea găsim în românia! Greșesc? Ne-am obisnuiesc ca strainii sa respecte mai mult valorile românești decat noi, "frații ei..regretabil....o seara frumoasa!
Urmeaza: nepamantean, lunar, jupiterian, stratosferian, galactic, extraterestru samd
Un raspuns de mare campioana. Bravo Simona! Mult succes in continuare!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.