Alte știri din fotbal
Cristi Balaj l-a indicat pe succesorul lui Istvan Kovacs în arbitrajul românesc: „Atât de bun încât și lui îi va fi greu să mențină ștacheta”
0
Dinamo vrea să facă un transfer din Italia » Au început negocierile
0
Schimbare de ultimă oră la Supercupei României, debut amânat
0
Supercupa Craiova - U Cluj: deschidere de scor în Bănie! De data asta nu a mai ratat!
14
Știri din fotbal internațional
Răspuns acid pentru tatăl lui Haaland: „Dacă bei, vezi jocul diferit...”
0
Infantino a explicat de ce Donald Trump nu a venit la niciun meci de la Cupa Mondială
0
Ilie Dumitrescu, înaintea semifinalelor Campionatului Mondial: „E favoritul meu!”
0
Afirmațiile uluitoare ale fostului prim-ministru au pornit scandalul înainte de Franța - Spania: „Inacceptabil”
2
Lifestyle
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
8
Soția lui Ișfan a reacționat, după ce Alex a semnat cu Real Oviedo + întâmpinat cu ironii de spanioli: „Paraschiv 2.0”
6
Asemănare izbitoare! » Fotomodelul nu mai face față întrebărilor: „Ești sora lui Erling Haaland?”
2
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a României nu a pierdut niciodată
4
Cel mai neperformant aeroport din România: 80 de pasageri în 2026. Statul ...
Libertatea
Olguța Vasilescu amenință cu instanța „un individ” pe care îl acuză de ...
Adevărul
Prea bun pentru Liga 3! Cum arată acum stadionul pe care echipa națională a ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în jumătate de țară din această seară. ...
Libertatea
nu esti rautacios, doar agramat. Este foarte posibil sa nu participe la Moscova, chiar daca s-a inscris. Depinde foarte mult de turneele dinainte. Daca face finala la Wuhan si Beijinf (greu de crezut, dar e doar un exemplu) in mod sigur nu se mai duce la Moscova. Toate jucatoarele fac asta. Se inscriu la mai multe turnee si apoi decid daca participa sau nu cu adevarat.
Nu vreau sa fiu rautacios, doar ma-ntreab e va declara Simona inaintea turneului? "...Mai simt dureri dar sunt normale..."? Asa-s de "normale" ca este la fel de "normal" ca recidiveaza! Ca deobicei, inchei urand-ui succes Simona si cu indemnul de a revedea meciurile in care adversarele au invins-o, sunt sigur ca ar ajuta-o.
Cred ca e o idee buna, chiar daca e vorba de un drum Beijing-Moscova si apoi unul Moscova-Shenzen. Programul de anul acesta permite mai usor participarea la Moscova pentru ca e o saptamana libera intre acest turneu si WTA Final (pana acum nu era, se disputa WTA Final inainte de Elite Trophy, acum au schimbat ordinea). Interesant anuntul Svitolinei. Elina ar reveni in Rusia dupa 3 ani (ea a refuzat sa joace in turnee rusesti din motive politice).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.