Comentarii (4)
onduku
onduku  •  26 Decembrie 2016, 11:38

Foarte tare! Ideea e ca nu e mare lucru ce face, decat la servit are nevoie de ambele maini. Reverul il loveste cu una singura. Are sanse pentru ca e talentat, probabil ca doar acum are proteza.

sorin_steaua
sorin_steaua  •  26 Decembrie 2016, 04:59

Daca o sa intre in ATP si o sa fie un bun jucator, atunci vor veni unii si vor spune ca de fapt, are un avantaj ca n-are o mana .

asystel
asystel  •  26 Decembrie 2016, 02:18

Asta-l ucide pe Hanescu.

bamse1901
bamse1901  •  26 Decembrie 2016, 00:30

Ești tare

Comentează