Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Despre care vaccinare vorbesti amice?! Djoko se vaccineaza de fiecare data cand este nevoie???? Iata-l cum apare dupa pauza de peste 7 minute. A plecat la vestiare terminat si arevenit atat de proaspat (pentru varsta lui)????
Incepe sa se vada diferența de 16 ani
Calitate nu cantitate. Bjorn Borg e bazat.
Ti-e cald cu 3 rochii, normalno
v-am zis ca trisorul fuge la vestiare? ia sa vedeti cum vine de acolo, cum vin zecesebistii dupa pungutele lu neubert
There is only one king.King Rafa. Vamos Carlos!
Ok, daca nu era asta cu vaccinul... hai sa-ti mai spun o chestie, daca Nadal nu rata vreo 10 slamuri accidentat, probabil avea el 30. Inca ceva, cu toate absentele lui Djokovic din cauza vaccinului (adica vreo 3), pandemia nu lui i-a oprit seria. Pandemia pe Federer l-a scos din circuit, cand inca detinea recordul si tocmai ratase la mustata titlul de GS cu nr 21. Este greu de prezis ce s-ar fi intamplat daca s-ar fi organizat Wimbledon in 2020, dar Federer era unul din favoriti si asa cum meciul din 2019 + inceperea pandemiei au intors recordul, absenta pandemiei putea foarte bine sa consolideze recordul pentru elvetian. Deci asta cu 30 de slamuri in functie de nu stiu ce chestii nu tine, paradoxal pandemia l-a ajutat pe Djokovic sa faca recordul pentru ca l-au scos din joc pe veteranul care detinea recordul la acel moment. Asta in ciuda celor 3 slamuri ratate.
Are pregătită o doză booster care imunizeză și împotriva proștilor?
prostii ca tine au nevoie de un idol de carton, ei sunt slujitori din nastere. daca nu e gigi, e acest odios sarb *** pana in maduva oaselor. da ce -ti explic eu, doar esti zecesebist, nu ai cum sa pricepi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doctore... îți dau dreptate în privința chiftelei spaniolesti! Haide Nole!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.