Alte știri din fotbal
Detalii de la negocierile Rapid - Petrolul: „Cu ei doi sunt discuții. Sperăm să ajungem la o înțelegere”
0
Rapid a intrat la negocieri pentru unul dintre cei mai doriți jucători din Superliga
0
L'Equipe aruncă „bomba” în timp ce Kurt Zouma negociază rezilierea cu CFR Cluj: „La fel ca mulți alți jucători din lot...”
1
FCSB a plecat în Antalya, cu 29 de jucători în lot: Mihai Popescu a făcut deplasarea » 5 noutăți la campioană! Toate imaginile de pe aeroport
2
Știri din fotbal internațional
Gian Piero Gasperini face scandal după eșecul de la Bergamo: „Hoție! Total în afara fotbalului”
0
Și Stolz?! Dan Șucu încearcă să transfere din La Liga
0
Manchester City - Chelsea, derby-ul etapei #20 în Premier League » Echipele probabile + cotele bookmakerilor
0
Starul din Bundesliga a decis să se retragă din fotbal după moartea fratelui său
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
1
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
15
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
1
Cine urmează după Venezuela? Peşedintele columbian trebuie „să-şi păzească ...
Libertatea
Secretul longevității stă în mitocondrii. Cum poți elimina celulele bolnave ...
Adevărul
Andrea Bocelli a orbit definitiv în urma unei lovituri pe terenul de ...
GSP SPECIAL
Ideologul lui Putin exultă după ce Trump a „anexat” Venezuela și l-a ...
Libertatea
Este o masura fara nici un efect asupra opririi razboiului. O masura pur propagandistica. Vicleanul Albion nu se deminte.
Lasă vrăjeala propagandistă
De ce sa pedepsesti sportivii rusi sau bielorusi pentru actiunile lui Putin?Unii nici nu mai stau demult in Rusia.E o aberatie cat se poate de mare.
Domnule, sustinerile dvs. sunt numai minciuni. Presupunand totusi ca ucrainienii i-au maltratat pe etnicii rusi, cum se face ca Putin le sare in ajutor bombardandu-i si omorandu-i tocmai pe ei? Eu va sfatuiesc sa ganditi pe viitor de doua ori inainte sa faceti asemenea postari. Bine ar fi, deasemenea, sa nu fiti obraznic...
Bravo, placă stricată! Totul a început odată cu asimilarea de informații. Înainte de război, știi ce s-a întamplat cu etnicii ruși din multe zone ale Ucrainei? Răspunsul stă la *** din batalionul Azov, actorul obraznic și toti cei care omorau ruși din Ucraina la comandă. Pe astea nu le spui sau nu le știi? Sunt din afara ariei tale de percepție, propagandă rusească, nu? Au distrus sute de biserici ale rușilor și credeau că vor nimici populația rusă din Ucraina, uite că s-a întors împotriva lor și niște *** de la Kremlin cu niște *** de la Kiev au dus țara în război, suferind marea majoritate a populației! Păcat de ucrainenii care suferă din cauza unor conflicte care puteau fi aplanate diplomatic, evident cu largul curs al liberului arbitru monidal...SUA, cel mai pur regim, cel mai pur popor, cel mai curat și mai democratic!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cum am evoluat? buna intrebarea retorica, dar daca faci referire la violurile si crimele pe care le comit rusii in Ucraina.
Romanul are o vorba: “fiecare doarme asa cum isi asterne”. Rusii si-au ales niste conducatori ce sunt criminali. Ii suporta si chiar ii sprijina. Merita deci sa suporte consecintele acestei pozitii. Cand o vor schimba si vor deveni oameni normali, dezicandu-se de criminali, vor avea parte de alta reactie.
Era de așteptat !
de omorit se ocupa hoarda lui putin, orase rase de pe harta, civili executati.
Afară, să-i omorâm pe toți, nu? Să-i umilim în public, ca-n adunările alea din Roma Antică, de acum 13-15 secole? Ce am evoluat! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.