Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutare la miezul nopții pentru Radu Drăgușin: „S-au demarat puternic negocierile cu Tottenham!”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Stim, in 2 luni e afara din top 50 mondial. Nici nu va mai avea ea sansa sa joace finala de GS, e terminata, clar. Auzim asta de vreo 5 ani, nu e cazul sa mai repetati.
Se retrage Garcia sau nu inainte de meci ?? Ghici cine vine la masa invingatorilor??
Esti penibil !
In clasamentul Live WTA,deja Wozniacki este pe locul 1 cu 6935 puncte.Daca Halepova pierde,a pierdut tot si nu va reveni pe 1 in acest an !!!
bravo simo! frumos meci în optimi, calificare magistrală! ce? s-a calificat fără să joace? cum? a abandonat adversara? ***. ca de obicei, *** a avut noroc, așa cum a ajuns și locul 1 mondial. s-a accidentat una, a clacat cealaltă, a născut serena. a mâncat cu lopata, ce mai! cu turnee dinastea de duzină se mai laudă și ea, de care serena câștiga până se încălzea pentru turneele adevărate de GS.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Garcia e un adversar dificil, dar daca Simona e in forma buna o poate depasi. Deseara suntem cu ochii pe tv. Hai Simona!!
Am citit pe un site de socializare,ca Garcia se va retrage cu 2 ore inainte de meci !
Hai Simona tu ești fericirea noastră căci colegele te lasă la greu atâta pot dar sai dai o bătaie lui Garcia mai rău ca Japonezii Hai România.
Succes Simona ! Romania este alaturi de tine !
Ar trebui sa treaca mai departe, Simona e in forma.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.