Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Mihai Stoica după meciul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace”
0
Ștefan Târnovanu, împotriva deciziei galeriei: „Banner la mișto… eu știu că suporterii susțin echipa”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Jalnica GSP nu scrie un rand de Taskent Open categoria International 250K unde participa multe jucatoare din Romania. Nu a scris un rand despre Corea Open Seul, de asemenea despre Japan Women`s Hiroshima unde au participa jucatoare din Romania. Pe GSP o intereseaza sa informeze publicul roman despre ce mancare nu vrea Nadal, despre cine o pupa pe Osaka, samd. Sunt patrioti ziaristii de la gsp !!!! Plus un nivel foarte profesionist !
Duminica s-a incheiat ITF Arad W25. Andreea Mitu a castigat si la simplu si la dublu. Astfel Mitu a ajuns pe pozitia 120 WTA la dublu. Simona Halep a reusit sa ajunga la dublu pe pozitia 177 ! Urez Simonei sa castige in continuare cat mai multe meciuri; sa se inalte cat mai sus !
Kiki o sa le bata singura pe cele 2...
Nu a scris nimic pentru ca la turneele alea romacele care au fost, doar au participat, atat. Nu intereseaza pe nimeni ca Buz, Begu si compania au luat bataita pentru a o mia oara de la vreo nimeni pe lume de care n-ai auzit
Sper sa fie si ultima ????????????
Petre, unde in articol ai vazut vreo referire la locul doi?
Locul 2 Simona? Vai mama voastra!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.