Articol de GSP - Publicat luni, 20 octombrie 2008 00:00
Deşi a fost clubul care a investit cel mai mult în aducerea de jucători în această vară, după 7 etape de Premier League, Manchester City ocupă doar locul 11. De cealaltă parte, cei de la Newcastle au mari probleme în cadrul structurii clubului, probleme ce le-au dus pe 'coţofene' până pe penultimul loc în campionat.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial