Articol de GSP - Publicat vineri, 31 octombrie 2008 00:00
Doar Gloria Buzău a reuşit să marcheze un gol în poarta lui Lobonţ în acest sezon (acasă la Dinamo), însă NEC, în primul tur al Cupei Uefa, a fost singura echipă care plecat cu un punct de pe terenul 'câinilor'. Va reuşi Steaua să fie a doua echipă care marchează în Ştefan cel Mare sau dinamoviştii îşi vor continua seria de 5 meciuri consecutive fără gol primit acasă?
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Real Madrid face transferul verii, pe sumă-record: atacantul care uimește Europa
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!